Як зробити з відеоінструкції вірусне відео?

OCR-craft – це компанія, яка займається конвертацією документів з PDF в DOC-формат. Якщо перед вами колись було подібне завдання, ви знаєте, що автоконверт, це не вирішення, а тільки ілюзія вирішення. З цією проблемою працює компанія OCR-craft краще, ніж всі, адже робить та перевіряє все вручну. Ви отримуєте готовий документ, з яким відразу можете працювати.

Перед студією Videobar було поставлено завдання: зробити відеоінструкцію, яка б розкривала основні переваги продукту, та була емоційно привабливою для цільової аудиторії.

Після проведення дослідження, ми зрозуміли, що відеоінструкція – це завжди сумно. В цілому люди дивляться інструкції тільки коли щось дуууже потрібно. Оскільки, в нашому випадку була ціль захопити глядача настільки, щоб він додивився відео до кінця, ми звернулися до чародійної сили мемів.

Чесно кажучи, формули вірусного відео не існує. Та ми переконані, якщо люди впізнають себе та знайомі ситуації в відео, то це збільшує шанси на те, що ним поділяться. На додаток, якщо ви працюєте зі справжніми проблемами та їх вирішуєте, на це завжди знайдеться декілька усім знайомих мемів.

Як результат, ми отримали багато відгуків про те, що відео клас і було відправлене колегам. Дякуємо команді OCR-craft за класний проєкт і вам за те, що дочитали до кінця.

222