Якби банки бачили далі, ніж їхні картки…

Кожною своєю ініціативою Благодійний фонд «Квітна» допомагає рятувати українок від раку молочної залози. Цього разу — закликаючи банки включити кнопки для пожертвувань.

Сьогодні, аби переказати гроші у благодійний фонд через банкомат, українцю доведеться вбивати не картку отримувача, а номер розрахункового рахунку. А це аж 27 символів — що в рази знижує шанс на переказ, особливо невеликої суми.

Щоб вирішити цю проблему, за словами очільника «Квітни» Уріеля Штерна, достатньо трьох речей. По-перше, кожен банк, тим більш державний, має додати до системи банкоматів усі надійні фонди. По-друге, варто дозволити фондам приймати гроші на картки. І наостанок, зробити доступ до платежів через СМС для багатьох фондів.

Загострити увагу на проблему Благодійному фонду «Квітна» допомогло креативне агентство PowerPlant. Для цього проєкту у колаборації із французькою студією CBKS вони розробили серію креативних принтів із закликом зробити банкам Кнопку благодійності.

«Ми давно співпрацюємо із фондом «Квітна» і його засновником Уріелем Штерном. Тому що віримо: те, що ми робимо, здатне змінити систему, врятувати життя. Цей проєкт не вийняток, він реально може не дати чиїйсь долі піти на дно», — говорить Анна Костильова, засновниця і креативна директорка агентства PowerPlant.com.ua.

Над проєктом працювали:

Фонд «Квітна»:

Уріель Штерн

Powerplant та CBKS Studio:

Анна Костильова, креативний директор

Христина Шестовська, арт-дирекшн

Сесіль Біртвистол

428