Яким було б справжнє кафе для креативників?

Ми з колегою часто вигадуємо рандомні ідеї. Така вона природа людей, що працюють у креативних агенціях. Тож одного дня ми подумали, а яким має бути справжній, трушний заклад для креативників. Не просто прикольне місце, а, щоб і назва, і меню повністю відповідали своїй ЦА. 

Так з'явилась концепція бару та кафе «Pravochka». Ну бо кого з нас не просили внести «правочку»? Часто у начитку вже повністю змонтованого відео. Це слово точно викликає емоцію у нашого ЦА.

Місце

Варіантів для уявного розміщення такого закладу в Києві мало, а точніше три: Поділ, Ярославів Вал або Рейтарська.

Меню

Ця невіддільна складова закладу також мала б повністю віддзеркалювати болі та радості наших клієнтів. Більше, звісно, болі. Адже нашою головною метою було перетворити назви стресових явищ на щось приємне. 

Так виникли коктейлі «Синк на Дроті», «Три Кола Правок», «Тендер на Завтра», «Ой, та Ніхто не Помітить» і, звісно ж, «Дедлайн». Також були представлені кілька варіацій сетів: «Командний Ретріт», «Стратегічна Сесія» та «Сім П'ятниць на Тиждень». 

У безалкогольній частині меню можна було б знайти коктейлі «Сіклів» та «ЯВЖЕНЕФРЕШ». А серед десертів у вас завжди був би вибір між «Зумом за 10 хв до 6-ї» та «Занадто Статичним Желе».

Впровадження

Ми надіслали концепцію кільком рестораторам. Вони або не відповіли, або сказали «дякую, але зараз я зайнятий». Так ідея забулась і почала вкриватись товстезним шаром цифрового пилу, поки я не наткнувся на неї сьогодні у далекій теці свого ноута.

266