Юрашки — місце, що створює посмішки

Юрашки — це магазин/пекарня/майстерня пряників, яка розташована у самому центрі Львова. Ці пряники забезпечували різдвяний настрій як туристам, так і місцевим жителям, але в процесі оновлення паковання ми побачили більше можливостей для розвитку майстерні. До прикладу, зробити Юрашки чимось більшим, ніж атракція для туристів. Закохати у бренд усіх, хто пройде повз магазин. Змусити посміхнутися. При чому, не тільки на Різдво.

Від “пряників на свята” до “пряників, що створюють настрій”

За нашою стратегією, Юрашки трансформувалися в несезонний продукт, адже необовʼязково чекати на Миколая, щоб посміхнутися, отримавши у подарунок яскравий смаколик. Хочеш підколоти коханого? Потішити батьків? Зізнатись у коханні дружині? Розвеселити дитину? Підняти настрій собі ж? Пряник від Юрашки впорається з такою місією. Це як небанальна листівка, яку до того ж можна з’їсти. Як швидка здобна доза ендорфінів.

Юрашки перетворилися на місце, що створює посмішки. Щирі, як у дитинстві, адже всі ми дорослі діти, скільки б справ у нас не було в календарі й скільки серйозних питань не доводилося б вирішувати. 

Новий дескриптор та слоган

Кожен, хто хоча б раз бував у Львові, не міг не звернути увагу на неймовірну кількість закладів із підписом «Майстерня». Щоб виділитись серед конкурентів, ми перетворили майстерню на Галерею пряників Юрашки.

Дескриптор з відсилкою до мистецтва більше пасує місцю, де кожен пряник — немов картина. Створили динамічний слоган, який змінюється залежно від ситуації та контексту.

Дизайн паковання

Категорій товарів та розмірів пряників у Юрашок — безліч. Не кажучи вже про категорії «поза категорією» – дуже особливі пряники, які стали продуктом миттєвого натхнення пряникових митців. Тому ми розробили таку диференціацію категорій, яка була б водночас і гарною, і спростила б життя людям, що творитимуть дизайн після нас.

Також ми сконструювали універсальні коробки під пряники різної форми, де б продукція надійно фіксувалася. Адже пряники — крихке мистецтво.

Команда проєкту: Олександр Топольницький, Міша Букша, Михайло Куспись, Еліна Кобилянська, Анастасія Шаго, Маргарита Пешкіна, Юля Ковалюк

2433