З любов’ю до Вашого клієнта

Різати, маринувати, смажити, запікати, коптити, варити і так далі. Це далеко не весь список того, що можна робити з м'ясом. Але ні, ми пішли далі, і зробили для м'яса сайт, точніше для компанії яка займається дистрибуцією м'ясних виробів. Що з того вийшло дивіться далі.

ЩО БУЛО ЗРОБЛЕНО

Зі сторінки, як таблиця в exel, ми розробили нову структуру сайту, додали розділи постачальникам, каталог, новини та контакти.

Разом з клієнтом сформували місію, щоб замовник заходив і бачив з ким він буде працювати -це важливо для b2b бізнесу.

Окрім сайту був запропонований логотип, який відображає основний вид діяльності компанії. Замовник зупинився на іншому варіанті, але ми рахуємо, що логотип вартий уваги і вирішили вам його показати.

OPOS створює інноваційні food-tech продукти та їх інгрідієнти. Це дозволяє клієнтам ефективно використовувати ресурси та фокусуватись на розвитку власного бізнесу.

Компанія заснована в 1999 році та є провідним міжнародним постачальником м’яса в Україні. OPOS - це ефективні рішення для виробництва та рітейлу.

ВАЖЛИВО:

Компанія займається експортом м'яса та напівфабрикатів і є однією з найбільших в Україні. Тому було важливо на сайті донести інформацію до покупця, розширено описати асортимент товарів та проінформувати постачальників про види продукції.

РІШЕННЯ:

Переробити структуру, оновити дизайн, зробити сайт продуктивним - основна задача, що стояла перед нами.

З замовником дійшли висновку розділити каталог на 2 підрозділи.

Перший розділ створений для компаній, які займаються виготовленням продуктів для кінцевого виробника.

Другий призначений для компаній, яких цікавлять напівфабрикати. 

По бажанню клієнта, сайт підключили до CRM системи і усі запити відразу надходять туди. Це зручно і дозволяє якісно обробляти ліди.

Новий сайт вийшов простий у користуванні з структурованою інформацією для зручності пошуку клієнтам та постачальникам, з акцентами на важливому та водночас простому дизайні.

Відносьтесь з любов’ю до Вашого клієнта!

1566