Запуск бренду Savory на ринок

Savory — новий преміальний корм для тварин. Ми розробили для бренду комунікаційну стратегію та створили першу для клієнта рекламну кампанію.
Savory — новий амбіційний гравець на ринку кормів для домашніх тварин. Затьмарити конкурентів та стати лідером ніші складно, адже аудиторія не розуміє відмінність Savory від добре відомих Royal Canin, Brit чи Acana.

Щоб диференціювати Savory від конкурентів, ми розробили позиціювання “Смак життя”

Мати особистий блог в Instagram, спілкуватися з хазяїном через Petcube та навіть вечеряти однаковими улюбленими стравами, — все це є невіднятною частиною життя сучасних домашніх улюбленців, а для того, щоб насолоджуватися цим смаком сповна, є Savory. 

З метою вивести бренд із безвиразної категорії “корм”, ми перетворили його на страву високої кухні, адже наші улюбленці заслуговують на їжу з якісних та смачних інгредієнтів. Саме тому центральним візуальним елементом реклами став елегантний клош, який підкреслив атмосферу високої кухні та став фішкою Savory. 

Зовнішня реклама

Для точок продажу ми навіть розробили унікальні цінники із дзеркального паперу у формі клошу. А графа “страви від Savory” перетворилася на самостійну категорію на онлайн-майданчиках, відділившись так від кормів-конкурентів. 

Свіжоприготована стратегія бренду зобразилася й в інших каналах комунікації. В аудіоджинглі “Savory (дзинь) подано” ми обіграли звук виносу страви в ресторані. Він же прикрасив відеоролик та став основою радіороликів.


754