Запуск digital-платформи для стартапу

Розробити продукт для стартапу — нелегкий челлендж. Коли продукт не має аналогів на ринку, то потрібно власними силами проводити аналізи та моделювати шлях споживача. Прикладом подібної платформи є кейс digital-агенції SEVENTEAM з розробки інтернет-магазину для соціального підприємства “ЛавГав”.

Digital-агенція SEVENTEAM існує вже понад 20 років, за які встигла набратися досвіду у створенні повноцінних digital-продуктів для клієнтів. За цей час ми стали дорослими гравцями ринку, які можуть дозволити собі перейматися не тільки фінансовими показниками, а й соціальною складовою бізнесу. Саме ці цінності мотивували нас розробити власний продукт. ЛавГав - є інноваційним підприємництвом для українського ринку. Наша експертиза допомогла не тільки запустити проект, який прийдеться до душі усім собаколюбам, а й зробити його фінансово ефективним.


Клієнт

ЛавГав — соціальне підприємство, що є офіційним розробником та постачальником спеціальних конструкцій зі смітниками для прибирання за собаками "Собача вбиральня", універсальних БІО-пакетів, персональних контейнерів для БІО-пакетів та інших продуктів для цивілізованого утримання собак.


Задача

Швидко запустити на ринок України інноваційний продукт, який не має аналогів для того, щоб перевірити, наскільки він потрібен споживачам. Під час створення платформи для стартапу потрібно бути оперативними, щоб в найкоротші терміни протестувати гіпотези й почати продавати продукцію.


Реалізація

При реалізації проекту ЛавГав, перш за все, потрібно було перевірити, наскільки продукт потрібен споживачам, запустити сайт в найкоротші терміни та почати продавати. Для розробки платформи ми обрали CMS Wordpress базовою платформою, через ряд його переваг:

  • можливість безкоштовно використовувати перевірену CMS;
  • велика кількість плагінів;
  • зрозуміла і проста адміністративна панель;
  • можливість підключати власні плагіни.

Плагін для збору та обробки замовлень інтернет-магазину ми дописали самостійно (Woocommerce, спеціалізований e-commerce плагін для Wordpress був занадто великий і неповороткий для цього проекту). Дана технологія дозволила не марнувати час та запуститися у найкоротші терміни.

Сайт адаптується під різні електронні носії. У основу розробки лягла стратегія Mobile first: ми створили мобільну версію, за якою слідує настільна версія. Тенденція мобільного трафіку продовжує зростати, тому доречність цієї стратегії не піддається сумніву. Більш того, споживачу зручно оформляти замовлення з мобільного пристрою, адже рішення про придбання товарів для улюбленців часто буває імпульсивним. Придбати продукцію потрібно тут і зараз і зробити це у зручний для себе спосіб.

Під час розробки фірмового стилю сайту ми орієнтувалися на екологічну складову проекту. Обрана м’яка кольорова палітра створює загальне відчуття свіжості та не відвертає увагу від продукту.

Шрифтом сайту було обрано Proxima Nova. Він простий і популярний, що робить дизайн трендовим і легким для сприйняття.

Результат

Завдяки експертизі SEVENTEAM у розробці сайтів, вдалося запустити інноваційний продукт на український ринок у найкоротші терміни. Товари мали попит: за 5 років існування проект реалізував понад 6 мільйонів БІО-пакетів для прибирання за собаками. На сьогодні ми перейшли до розробки кастомної CMS для розвитку e-commerce платформи цього популярного в середовищі собаколюбів бренду.


2218