Життя в стилі парадайз. Про результати ребрендингу Paradise Avenue

Коли зміна візуального стилю та оновлення вебсайту дали практичний результат для клієнта.

Коротко про Paradise Avenue.

Це сучасний житловий комплекс бізнес-класу в передмісті Києва від забудовника ZIM Group.

Такий собі заміський парадайз із власною інфраструктурою, сучасною архітектурою, системою безпеки та озером.


Що було не ок?

Значна кількість потенційної аудиторії не звертала увагу на комплекс через відсутність позиціювання і застарілий візуальний стиль.


Ціль – створити релевантний проєкту фірмовий стиль, за допомогою якого потенціний покупець міг би легко  впізнати житловий комплекс. 

Для вирішення завдання ми вивчили всі ЖК в районі с. Крюківщина, таємно поспілкувались із менеджерами відділу продажу Paradise Avenue, провели сегментацію і створили портрет нашого покупця. Під його потреби і вподобання розробили позиціювання, оновили візуальний стиль і сайт. 


24 конкуренти. Що про них дізнались:

1.  У них немає чіткого позиціювання.

2. Це переважно ЖК економкласу.

3. Їх аудиторія спочатку обирає квартиру, а не ЖК.

4. Їх вибір суто раціональний – ціна, планування, наявність поруч інфраструктури. 

Наш покупець: прагматичний Y, який "любить"очима. 

На основі опитування потенційних клієнтів та ряду інтерв'ю з менеджерами відділу продажів ми виділили 3 основні сегменти наших покупців.

Всі вони Y (ігреки). Для них важливий стиль і дизайн, вони творчі, але досить прагматичні у прийнятті найважливіших рішень. Трохи урбаністи та хвилюються з приводу благоустрою території. Орієнтуються у сучасних трендах архітектури та дизайну інтер'єру.

Це обіцянка бренду створити свій неповторний, комфортний, концептуальний та сучасний образ життя, яким ти зможеш на-со-ло-джу-ва-тись. Це про піклування і врахування всіх інтересів мешканців ЖК.

Нова візуальна стратегія: Paradise Avenue має виглядати сучасно і яскраво, щоб зацікавити вибагливих ігреків.

Логотип і фірмовий стиль.

Логотип і всі елементи фірмового стилю максимально наближені до форми кола, адже в Paradise Avenue ідеальне життя навколо тебе.

Щоб позиціювання виражалось у візуальній комунікації, ми розробили 6 типів фірмового патерну, окремо для кожного принципу життя.Новий сайт.

Перед тим як зламати старий сайт, ми провели його UX аналіз, який показав ряд недоліків:

  • користувачі не могли знайти достатню кількість інформації про житловий комплекс;
  • користувачі залишали сайт через незручну навігацію розділу "вибір планувань";
  • дизайн сайту формував невірне уявлення про ЖК.

Прототип.

Будувати новий сайт і наповнювати його різними фічами ми почали з інтерактивного прототипу для тестування дизайн-рішень.

UX тестування.  

Тестування проводилось серед респондентів, які активно шукають квартиру, або планують її покупку в найближчі кілька років.

Користувачам було запропоновано у вільній формі знайти на інтерактивному прототипі будь-яку цікаву для них інформацію.

Ми оцінювали те, наскільки зручно користувачам взаємодіяти з сайтом, яка інформація про комплекс для них є пріоритетною. Всі виявлені недоліки усувались.

UI в стилі парадайз.

Загальна стилістика сайту – простота, світлі відтінки з використанням візуальних акцентів:

  • яскраві кнопки та зображення фасадів;
  • великі заголовки та жирний шрифт для виділення важливої інформації в тексті;
  • анімовані елементи фірмового патерну.

Пошук квартир для візуалів: 3D генплан ЖК. Прототип.

Користувачі можуть обрати будинок та квартиру на 3D генплані комплексу та отримати інформацію про його інфраструктуру в межах одного екрану. Наприклад, розташування паркінгу, кінологічного стадіону, школи, дитячого садочка тощо. Будувати новий сайт і наповнювати його різними фічами ми почали з інтерактивного прототипу для тестування дизайн-рішень.


Пошук квартир для прагматиків: каталог. 

Користувачам, які чітко знають що хочуть, надана можливість вибору квартири за конкретними параметрами – розмір, кількість кімнат, поверх, будинок тощо.

І для тих, хто хоче WOW. 

Іміджевий розділ "Про Парадайз" зі складною анімацією. Його мета – розкрити позиціювання комплексу і ознайомити користувача із принципами «життя в стилі парадайз». 

Відгук клієнта:

“Кількість запитів значно зросла після зміни фірмового стилю та оновлення веб-сайту".


Позиціювання дало нам спільний вектор для комунікацій. Кожен з креативних банерів має спільне повідомлення.

Ми можемо констатувати, що кількість запитів нашого комплексу значно зросла після зміни фірмового стилю та оновлення вебсайту. Нам потрібен був стиль, який відповідає параметрам проєкту. Тепер у нас є чіткий візуальний напрямок, якого ми дотримуємось.

Новий сайт став зручнішим та більш інформативним для користувачів. Він корисний усім: комусь потрібен ефект WOW – для цього був створений розділ «Про Парадайз» (до речі, ми його вимкнули на два тижні і конверсія в дзвінки зменшилась). Користувачі, які бажають знайти практичну інформацію, переходять до основних блоків вебсайту і можуть знайти все, що їм потрібно.

Розділ "Знайти квартиру" – один із найважливіших блоків. Будь-хто може вибрати квартиру за допомогою фільтрів або знайти її в генеральному плані. Ми показуємо ціну конкретної квартири в гривнях і доларах США, на відміну від 98% наших колег на ринку. Але як показала статистика, людям більше зрозуміла ціна в гривнях за м2.

Наші менеджери з продажу працюють із сайтом під час консультацій, як через телефон, так і під час зустрічі та демонстрації комплексу. Вони можуть надіслати потенційному покупцеві посилання із плануванням квартири, а не надсилати мільйони файлів саме завдяки новому сайту.

                                                                                  Олександр Головко, директор з маркетингу ZIM.GROUP

                                     

Lustra в соціальних мережах:

Facebook
Instagram 

1233