Звуки здоров'я: музичний проєкт Postmen для Дарниці

Оркестр таблеток, хор ампул і ансамбль флаконів — усі талановиті «виконавці» заспівали під звуки заводського обладнання. За саунд-дизайн такого музичного проєкту для Фармацевтичної компанії «Дарниця», агенція Postmen отримала срібну нагороду на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами.

Завдання

Головне завдання агенції полягало в тому, щоб посилити впізнаваність бренду серед молодої аудиторії. Нове покоління мало дізнатися в інтернеті про інноваційні та технологічні цінності оновленої «Дарниці».

Інсайт

Музика — це найпопулярніший канал комунікації серед молоді, яка живе в соціальних мережах.


Креативна ідея та реалізація

Головна ідея креативу — показати інноваційність компанії та звернути увагу на оновлені цінності бренду. Для цього команда Postmen створила трек із звуків виробництва ліків та технологій, які застосовуються при розробці. В музичній доріжці використали автентичні звуки різних контролерів, механізмів та заводського обладнання. Потім синхронізували цю мелодію з відео, яке зняли на фабриці Дарниця та розмістили в соцмережах.

Результат

Ролик набрав десятки тисяч переглядів, лайків та коментарів у соціальних мережах. Переглядаючи відео, молода аудиторія здійснювала аудіо та візуальну подорож інноваційною компанією «Дарниця». За кейс «Звуки здоров'я» агенція Postmen отримала срібло на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами.


2
2093