Асоціація Креативних Індустрій опублікувала п'ятий випуск подкасту Creative Digest

Щотижневий подкаст Creative Digest від CIAU створюється для всіх, хто працює в сферах креативних комунікацій, маркетингу, культурних та креативних індустріях, цікавиться інноваціями та новими бізнес-підходами.

За 5 хвилин у подкасті охоплюють новини, статистику, розповідають про останні кампанії та кейси. Тобто це короткий виклад всього, що відбувається в індустріях із посиланням на джерело, в якому можна детальніше ознайомитися із інформацією.

Костянтин Кузнєцов, Голова правління Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU) про те, як виникла ідея подкасту: «Всі ми перебуваємо в інформаційному середовищі із незліченною кількістю новин, які охопити практично неможливо. Тож ми спробуємо допомогти тим, що у нас (точніше, редакції creativity.ua, офіційного медіа Асоціації) виходить достатньо непогано: виокремлювати із потоку інформації найвагоміше та доступно ділитися цією інформацію з читачем. Звісно, ми розуміємо, що чимало лонгрідів так і лишаються у списках must read, а десятки важливих новин губляться у інфопросторі. Саме тому нам захотілося зібрати в зручному форматі все те, що варте вашої уваги. Так народилася ідея креативного дайджесту Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU)».

В CIAU плекають надії, що 5 хвилин прослуховування спростять вам життя і допоможуть розширити кругозір. А ще заохотять дізнатися про нові імена, компанії та проєкти. Хоча у подкасті розповідатимуть і новини відомих представників індустрії.

980
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно