Чорно-білий колір в дизайні та мистецтві. Нуарна естетика: дивіться лекцію старшого дизайнера в агенції Sasquatch Digital

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Білий та чорний є не лише базовими кольорами в дизайні. Разом вони утворюють поєднання, що завжди буде невичерпним трендом. Микита Роговець, старший дизайнер в агенції Sasquatch Digital, розповів у своїй лекції, як ефективно використовувати комбінацію чорного та білого кольорів в мистецтві, дизайні та маркетингу.

Дивитись освітні матеріали можна на сторінці заходу. Також вони доступні на YouTube-каналі Креативної Практики та медіасервісі MEGOGO.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

704