Design Tusovka: 20 листопада пройде конференція про дизайн і креатив

8 листопада, 17:57
·
356

Флагмани українського дизайну стали спікерами масштабного дизайн-ком'юніті та конфи Design Tusovka, яка відбудеться вже 20 листопада в режимі online.

За 8 годин розглянуть найшаленіші кейси, навчать правильно комунікувати з замовником і створювати справжні WOW-дизайн та упаковку:

  • Настя Жеребецька — співзасновниця Spiilka, 5 нагород Reddot Awards.

Про неї писали в Times, Huffington Post, Vogue та Dazed. Викладачка арт-дирекшну в SKVOT та Projector. Художниця, чиї принти носить, зокрема, Сандра Буллок.

  • Вова Смирнов — співзасновник Spiilka, арт-директор проєкту MEGOGO, має 6 нагород Reddot Awards, шорт-ліст Cannes Lions, золото ADC.UA, срібло Golden Drumm.

Викладач у SKVOT, Projector, Baggage та Майбутні

  • Євген Величев — дизайнер та ілюстратор з Banda, куратор курсу "Design advanced" в KAMA та курсу «Ілюстрація для дизайнерів» у Projector.

Серед його проєктів: Ukraine NOW, Monobank, NAMU, Pepsi, Uber, Bud, Comfy та ще 50 інших.

І це лише половина всього складу спікерів на Design Tusovka, що відбудеться вже 20 листопада в online-режимі. Приєднуйтеся на сайті події!

Followed by
1
  • Andrii Iamshanov
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home