Діджитал без лактози: Yellow Clutch Advertising будуть просувати рослинне молоко Vega Milk у соціальних мережах

Yellow Clutch Advertising перемогли в тендері на просування в діджиталі рослинної альтернативи молоку — Vega Milk. Новий бренд було представлено на українському ринку компанією Vitmark. Він вже з'явився на полицях супермаркетів по всій країні. Vega Milk — справжня знахідка для тих, хто шукав альтернативу молоку, бо не сприймає лактозу, обрав вегетаріанство чи просто хоче урізноманітнити свій щоденний раціон.

Останнім часом небувала популярність категорії рослинного молока спостерігається у всьому світі. Покоління селфі, сторіз і вайнів обирає здоровий спосіб життя, піклується про навколишнє середовище та й просто хоче спробувати щось нове у своєму раціоні. Декотрі футурологи прогнозують, що найближчим часом альтернативне молоко може повністю замінити тваринне по всій планеті. Тож агентству буде чим зайнятися.

Yellow Clutch Advertising добре знайома специфіка роботи з іншими відомими брендами компанії Vitmark: Jaffa, «Чудо-Чадо» та Nestea. Співпраця з компанією триває вже рік.

Валерія Лошманова, CEO Yellow Clutch Advertising:

«Ми любимо працювати у діджиталі з брендами, котрі ставлять перед собою амбіційні завдання. У комунікації ми завжди присвячуємо багато уваги позиціонуванню, цінностям і візуальній частині. Співпраця з Vega Milk — це можливість просувати соціально-відповідальний продукт, котрий потрібний сучасним людям. Неймовірно цікаве завдання з точки зору таргентингу та роботи з дуже різними потребами».

Алеся Сілакова, бренд-менеджер в компанії Vitmark:

«Vega Milk – це молодий бренд, революційний продукт, але з глибокою філософією. Обираючи партнера, ми шукали професіоналів, котрі розділяють наші цінності. Адже, лише розуміючи цінність продукту або будучи його споживачем, можна розкрити суть бренду та розповісти про нього».


682
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно