ELECTROLETO: «Кураж» продовжує серію літніх івентів

Цих вихідних, 17 та 18 липня, пройде літній «Кураж» з вже фірмовим електро-вайбом. Виступи діджеїв та спікерів, виставка художників, імпровізація від Воробушка, стендап, а також ще більше колаборацій, що впливають на життя містян. Вхід за онлайн-квитками без черги за 150 грн (можна буде одразу йти на вхід), та квитки на місці за 200 грн.

Summertime на «Куражі» — це класно провести спекотні вихідні у приємній тусовці, де можна розслабитись, насолодитись моментом і натанцюватись з ранку до вечора — бо правил і часу не існує. Цього разу за діджейською сценою: Igor Smailov, Avi Weizman, шість годин лайву від Vertuha, The Lazy Jesus, JEZUSMAN, Suga4ka, Vnuk, Ann Mysochka b2b Vashpash та Access mode.

Продовжується та набирає обертів важливий для «Куражу» проєкт «Кurazh х Ксенія Шнайдер opportunity corner». Дизайнерка Ксенія Шнайдер та «Кураж» ще у травні запустили ініціативу для підтримки української промисловості та локальних брендів. На другому поверсі павільйону розташовується спеціально підготовлений до колаборації корнер, в якому відбувається продаж речей українських дизайнерів, що пройшли відбір. Серед учасників минулих корнерів: «ALI SAULIDI», «Melly» — бренд шкіряного взуття від творців «Кachorovska», «Руїна» та AVE clo.

Протягом року організатори планують збирати добровільні благодійні внески від гостей і учасників, що будуть направлені на заміну швейного обладнання у Київському фаховому коледжі прикладних наук. На базі коледжу щорічно проходять практику більш ніж 300 студентів, з них близько 100 студентів — з порушенням слуху.

Також, «Кураж» повернувся до фінансування благодійних проєктів і вже за червень вдалося повністю закрити проєкт за напрямом, що обраний благодійним напрямом року — темою mental health, зібравши 81 914 гривень. Фінансування піде на підтримку двомісячного курсу для людей, які дбають про своїх близьких з психічними розладами та побудову майданчику для гри в петанк у Психоневрологічному Диспансері №5 від організації «Барвінок», що допомагає людям з БАР та іншими психічними розладами.

Цього «Куражу» збір коштів продовжиться. У липні івент профінансує з прибутку проєкт з підготовки 500 волонтерів, які б допомагали людям з ментальними розладами відстежувати зміни своїх станів та своєчасно коригувати їх згідно з лікарськими рекомендаціями.

Окрім цього, на липневому «Куражі» ELECTROLETO можна буде потрапити на імпровізацію від «Інародного театру Воробушек»; відвідати стендап від «Подпільний стендап»; потрапити у кінотеатр під відкритим небом; завітати на виставку художників Waone Interesni Kazki і TUASHO; зробити фото від відомої фотографині Марини Карпій, літо якої вже давно забукано. А також, обрати класні речі на барахолці чи у найгарнішій зоні — Rotten Ambar. І звичайно зробити добре діло — купити набір в рамках колаборації «Kurazh x molfar» (що дозволяє отримати другий набір дитині, яка знаходиться на тривалому лікуванні).

Серед спікерів у суботу та неділю: Kartyna, Дмитро та Олени Борисови, «Моя Комната», Тетяна Бойко, Ганна Пагава і Леонід Мартинчик.

829