Finmap залучив $1,2 млн від європейських інвесторів

Сервіс обліку грошей для бізнесу Finmap закрив новий раунд інвестицій. Сума угоди складає $1,2 млн. У раунді взяли участь інвестиційні фонди Presto Ventures (Чехія), Sturgeon Capital (Великобританія), SID Venture Partners (Україна), стартап-інкубатор Startup Wise Guys (Естонія), а також інвестиційна компанія BRISE Capital (Україна) та CEO TBI Bank Петро Барон (Великобританія).

Інвестиції підуть на розширення команди розробників, маркетинг та експансію сервісу в країнах Центральної та Південної Європи. Продукт Finmap буде доопрацьовано та адаптовано з урахуванням потреб користувачів цих ринків. Плануються також інтеграції з новими банками, CRM-системами та додавання опції інвойсингу – функціоналу для виставлення рахунків.

Finmap – простий та зручний сервіс для ведення обліку грошей для сучасного бізнесу з доступним функціоналом та user-friendly інтерфейсом. Він синхронізується з рахунками користувачів через API, дозволяє налаштувати графік платежів, делегувати процес внесення даних та аналізувати фінансові операції. Архітектура сервісу забезпечує анонімність та безпеку зберігання даних, оскільки не вимагає надавати офіційні дані про компанію (наприклад, ЄДРПОУ). Дані зберігаються на хмарних серверах з використанням банківського стандарту шифрування даних, а канал передачі від браузера до сервера шифрується за SSL протоколом. Підписка для малого та середнього бізнесу коштує від 385 грн ($14) на місяць.

Облік грошей – це важлива частина бізнесу, з якою стикаються підприємці з усього світу. З його допомогою можна побачити реальний стан компанії та прийняти подальші рішення для розвитку. При цьому технологічні підходи в обліку грошей допомагають ефективно контролювати внутрішні процеси та розвивати компанію. Наразі з нами працюють компанії з 12 країн світу. Ми плануємо й надалі розширювати географію та посилити свою присутність у Польщі, Чехії, Іспанії та Туреччині.

засновники Finmap Олександр Соловей та Іван Каунов

У Finmap доступні інтеграції з 2000+ європейськими банками та сервісами PayPal, Wise, Revolut, ApiXDrive, Fondy, а також імпорт даних 1С, Western Bid. Для українських користувачів доступні інтеграції з ПриватБанком, monobank, ПУМБ, імпорт виписок Альфа-Банку та Райффайзен Банк Аваль. Є також можливість додавати рахунки більш як в 30 криптовалютах (BTC, ETH, LTC, ADA, BNB і т.д.).

Крім наявних десктоп-версії та telegram-бота, у 2022 році планується запуск мобільного додатка Finmap для iOS та Android.

Про сервіс:

Finmap заснували у 2019 році серійні підприємці Олександр Соловей та Іван Каунов. На початку 2021 року до команди приєднався Дмитро Дубілет, який також є співзасновником monobank. Того ж року компанія залучила раунд інвестицій від європейських та ангельських інвесторів.

За останній рік команда Finmap, яка працює повністю віддалено, виросла у вісім разів (з 7 до 58 спеціалістів).

786
Finmap
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно