Фокстрот відзняв анімаційний ролик на підтримку тварин у притулках
Ролик став продовженням соціальної ініціативи з проєкту «Пухнасті друзі в кожен дім», з яким компанія спільно з благодійною організацією Happy Paw стартувала на початку року. І, звичайно ж, задіяли свого бренд-персонажа, що закликає забирати «пухнастиків» додому.
Щоб допомогти «пухнастикам» знайти сім’ю і люблячих господарів, нам захотілося створити цілу команду на чолі з лисичкою Фоксі. Тому, крім розробки ідеї і міні-сценарію, копітка робота велася над анімацією кожного персонажа. Так що тепер у нас є не один, а цілих п’ять 3D-героїв.Наталія Ставраті, маркетинг директор Фокстрот
![](https://cdn.cases.media/image/wide/bd7e4988-363d-4e3f-98cb-13bf00019044.jpg)
Ролик знайшов дуже теплий відгук серед підписників офіційного YouTube каналу:
- «Готовий хоч внутрішньовенно собі це включити»
- «Це круто! Я якраз хочу брати песика з притулку!»
- «Я в суботу заберу собі бездомну дворняжку»
- «Я дуже хочу, щоб ця реклама стала популярною, проблема з місцем проживання пухнатих друзів актуальна і донині, але багато хто забуває про наших друзів, потрібно щоб на це відео відгукнулися якомога більше небайдужих людей».
Відзначимо, що в рамках співпраці Фокстрот і фонду допомоги притулкам для тварин-безхатченків БО Happy Paw, запущено безліч ініціатив, включаючи щомісячну адресну допомогу притулкам у вигляді необхідної їм побутової техніки, а також за проєктом «Опіка».
За підтримки бренду в притулку Бест Френдс (Київська обл.) збудовано вольєр для двох лисичок, які постраждали від браконьєрів, і Фокстрот взяв їх під особисту опіку, забезпечивши утримання та харчування.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/540bc467-532a-4544-8d0e-410454801c27.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/0f9c6481-4fe2-44f2-9b1c-d3563e959ed1.jpg)
Крім цього, вже кілька місяців столицею курсують забрендовані поїзди метро із закликом забрати «пухнастиків» додому або допомогти їм знайти сім'ю. Фінансування з просування інформації про потреби притулків і про конкретних вихованців, яким потрібні господарі, повністю взяв на себе Фокстрот в рамках вищезгаданого проєкту.
А на початку червня у 20 магазинах Фокстрот, що у Києві, з’явилися у продажу благодійні магніти, виручені кошти від яких будуть перераховані на потреби притулків-партнерів БО Happy Paw. Незабаром цю ідею масштабують по всій мережі.
Величезна робота команди і партнерів зі створення анімаційного ролика була пророблена за кілька місяців, і тепер тисячі людей підспівують «няв-няв, гав-гав».
А ще ми впевнені, що багато хто став на крок ближче до мрії обзавестися чотирилапим другом, який чекає на нього в найближчому притулку.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/35afec42-6c2e-41d3-997b-cd6db0f3dd4e.jpg)
Ролик транслюватиметься в діджитал-каналах, соціальних мережах, на сотнях ТВ-екранах телевізорів 164 роздрібних магазинів Фокстрот та інших офлайн майданчиках.
Креативна команда:
Маркетинг директор – Наталія Ставраті
Креативний директор – Олександра Шабля
Копірайтер – Таня Путінцева
Арт директор – Лєра Мироненко
Музика і саунд дизайн – Діма Сніжко
Анімація – Moonhauzen Creative Production Studio
PR – Оксана Ковальчук