Фонд стартапів визначив проєкти для держфінансування у вересні

Український фонд стартапів 28 серпня провів десятий пітч, за підсумками якого вирішили профінансувати 2 проєкти на загальну суму 100 тисяч доларів. Про це повідомляє прес-служба Українського фонду стартапів.

Зокрема, фінансування отримають стартапи на етапі seed (грант 50 000 доларів): Kray Technologies і TenniRobo.

«Kray Technologies — перші в світі автоматичні дрони для внесення засобів захисту рослин і підживлення у польові культури з індустріальною продуктивністю (до 470 Га/день) які зменшують вартість внесення на 90% до приблизно $2/Га (на ринку США).

Вони дозволяють фермеру позбутися втрат врожаю, пов'язаних з внесенням, та застосувати нові технології частого підживлення, які обіцяють приріст врожайності на 20-40%», — йдеться у повідомленні.

«TenniRobo — інноваційний компактний робот для настільного тенісу, який фактично є професійним тренером, керованим за допомогою мобільного додатку. Пристрій з’єднується з мобільним телефоном за допомогою технології Bluetooth, та дозволяє користувачу керувати будь якими параметрами пострілу.

Робот здатен створювати дійсно реалістичну поведінку м’яча — таку як створює реальна людина у грі, це є великою перевагою для спортсменів», — додали у фонді.

При цьому, мобільний додаток TenniRobo дозволяє створювати власні постріли та об’єднувати їх у персональні програми тренувань.

«З TenniRobo гравці не повинні налаштовувати свій графік тренувань, не залежать від партнера або тренера, та мають змогу заощаджувати до 80 доларів у тиждень на самостійних тренуваннях. Крім того, це надзвичайно корисний помічник для кожного тренера, бо робот допомагає значно пришвидшити професійний ріст спортсмена та різноманітити тренування», — заявила прес-служба фонду стартапів.

Джерело: Na chasiЕкономічна правда

563
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно