Інвестиційний фонд NetSolid Investments оновив фірмовий стиль

Зміни торкнулися логотипу, а також підходу до використання елементів фірмового стилю й дизайну загалом.

NetSolid Investments, аби адаптувати роботу до нової реальності, змінив бізнес-процеси та стратегії, збільшив команду та відповідно розширив експертизу. Оновлення фірмового стилю — спосіб візуально акцентувати нове самовідчуття й підкреслити свої особливості.

Зміни почались з вибору нової версії логотипу. Фонд відмовився від версії знак+слово, прибравши графічну латинську літеру N. Залишили в логотипі тільки назву у лаконічному виконанні прямим шрифтом.

Для фірмового стилю обрали 3 основні та 3 допоміжні кольори. Базовий глибокий синій колір — стриманий та класичний, підкреслює впевненість і надійність. Смілива колаборація з привабливим інноваційним зеленим додає стилю відкритості й доброзичливості.

Визначили правила використання фірмових шрифтів, розробили дизайн-шаблони для діджитал-реклами та соціальних мереж, оновили брендбук, продумали до дрібниць сувенірну продукцію.

Ми належимо до молодого покоління інвестиційних фондів з європейськими цінностями: будуємо партнерство win-win, готові підтримувати інноваційні ідеї, прагнемо лідерства й визнаємо це. Нам важливо було в своєму стилі показати поєднання цих сучасних підходів до венчурного інвестування з класичними стандартами цієї діяльності — надійністю, стабільністю, розважливим ставленням

Станимир Добрев, Managing Partner NetSolid Investments

На додаток до рекомендованих стилів створення контенту розроблені фірмові ярлики та графічні елементи, інтегровані також в корпоративний сайт.

Впізнаваність NetSolid Investments як бренду буде поширюватись і через використання мерчу: гайдлайном визначені дизайни одягу, подарункових коробок та ділових блокнотів, шоперів, рюкзаків тощо.

Новий стиль має підкреслити, з одного боку, лідерство, стабільність та сталий розвиток, націленість на бізнес-результат. А з іншого — інноваційність, сучасність, відкритість.

Зазвичай корпоративний стиль інвестиційних фондів дуже врівноважений, спрямований створювати відчуття солідності й стабільності. Натомість NetSolid Invesments хоче транслювати як одну з своїх ключових цінностей відкритість інноваційним ідеям. Фонд інвестує в IT та діджитал-проєкти, тож на додаток до надійності пропонує партнерам розділити з ним прагнення динамічного розвитку й готовність змінюватись.

Ми проактивні та гнучкі. На наш погляд, саме це підкреслює новий стиль. Спілкуємось відверто й дружньо, відкриті до партнерства, шерінгу знань, готові бути менторами для стартапів

PR manager NetSolid Invesments, Олеся Наконечна

Ми орієнтовані на людей. Наш велкомпак направлений на те, щоб підкреслити особливе відношення до кожного учасника команди. Ми намагаємось зробити так, щоб кожен себе відчуав частинкою дружньої команди NetSolid. Ми кажемо своїм новим учасникам: не шукай ідеальне місце роботи! Створюй його разом з нами. Ми допоможемо в цьому

HR manager Юлія Власенко

594
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно