Картини грузинських художників виставили на благодійних аукціонах Прозорро.Продажі

Роботи грузинських художників продадуть на благодійних онлайн аукціонах в системі Прозорро.Продажі.

Ініціативу Прозорро.Продажі про збір коштів на підтримку армії та гуманітарну допомогу через благодійні аукціони підтримало Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) та надало три картини грузинських художників. Це роботи з колекції директор проєкту «Ефективне управління державними фінансами ІІІ», який впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Томаса Майєра.

Усі кошти, зібрані від продажу картин, будуть спрямовані на рахунки Національного банку на підтримку армії та гуманітарну допомогу.

На онлайн-аукціонах виставлені дві картини Зураба Кокая — “Королева Нілу” та “Риба”, а також робота Мераба Тшакерадзе “Ведмідь”.

“Королеву Нілу” та “Ведмедя” Томаса Майєр придбав на виставці у 2010 році у Бремені, а “Рибу” отримав у подарунок від художника, з яким його пов’язує багаторічна дружба.

Благодійні торги з продажу картин Зураба Кокая пройдуть 7 квітня о 12:00 та 15:00 відповідно, а роботу Мераба Тшакерадзе продаватимуть на аукціоні 6 квітня о 14:00.

Нагадаємо, у березні 2022 року Прозорро.Продажі запустили благодійні аукціони на підтримку армії та гуманітарних потреб. Три лоти вже знайшли своїх власників та понад 100 тисяч гривень переможці перерахували на спецрахунки НБУ, це український прапор з автографом музиканта Святослава Вакарчука, зустріч з Сергієм Жаданом після перемоги України та картина української художниці. З іншими лотами в системі можна ознайомитися за цим посиланням: https://prozorro.sale/charity-auctions-list

1641
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно