Книжковий Арсенал і Одеський кінофестиваль оберуть книги, які можна екранізувати

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль та Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошують другий конкурс спільного проєкту Book Pitch.

Мета книжкового пітчингу — знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми. Заявки на участь у Book Pitch приймаються з 13 травня до 11 червня включно. Після опрацювання селекційною комісією буде обрано 8-10 фіналістів, які зможуть представити свої твори українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації. У межах Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» (23-27 червня) також відбудеться спецпрограма BookWatchers. У її межах відбудеться навчання пітчингу для літературної спільноти. Фінал пітчингу відбудеться наприкінці липня 2021 року.

До участі у конкурсі приймаються літературні художні твори, опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм). Перевага надаватиметься творам, які були презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках та/або отримали премії і нагороди.

Подати заявку на участь у проєкті можна на сайті Одеського міжнародного кінофестивалюДетальніше про конкурс читайте на сайті Книжкового Арсеналу.

Проєкт Book Pitch було започатковано у 2020 році Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» та Одеським міжнародним кінофестивалем. Перемогу в першому конкурсі, який відбувся в межах секції Film Industry 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, отримали роман «За спиною» Гаськи Шиян і роман «Доця» Тамари Горіха Зерня. Загалом на розгляд надійшло понад 80 заявок від видавців та авторів.

836
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно