Книжковий Арсенал продовжує експансію українських книжок на міжнародний ринок — тепер разом з House of Europe

Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал вирішив перевершити результати минулорічної програми «Література на експорт» і оголошує старт її другого сезону.

Цього року «Література на експорт» стане спільним проєктом Книжкового Арсеналу та програми ЄС “Дім Європи”. Партнери проєкту — Creative Europe та відділи публічної дипломатії МЗС України.​

Основне завдання програми «Література на експорт» — стимулювати переклади українських книжок за кордоном та посилити компетенції українських видавців у продажу прав.

Програма «Література на експорт» матиме 4 складові:

  • Освітня програма — інтерактивні онлайн-лекції та воркшопи від провідних світових експертів на тему ефективного продажу прав і нових перспективних ринків. Відбудеться 7-9 червня.
  • Англомовні відеолекції з оглядами української літератури та книговидання, грантових можливостей для перекладачів і продовжать цикл, записаний минулого року.
  • B2B-переговори, що відбудуться 5-7 липня, між українськими та закордонними видавцями задля налагодження співпраці й купівлі прав на українські книжки.
  • Спецпроєкт «Література на експорт» на сайті Читомо, присвячений 10 історіям про успішні літературні агентства світу та їхню внутрішню кухню з метою зацікавлення спільноти у створенні літературних агентств в Україні.

До 25 травня 2021 року запрошуємо українських видавців взяти участь у конкурсі та долучитись до освітньої програми й B2B-переговорів із закордонними літагентами. Для цього — заповніть, будь ласка, форму.

1164