Колаж і стоп-моушн: MONATIK випустив анімований кліп

Український співак MONATIK випустив ЕР «ART Оборона» й зробив реліз анімованого кліпу на один з лід-синглів ЕР — From U to z, режисером якого став Дмитро Нечепуренко (DredLock Production).

«Зараз найболючіше місце кожного українця це – серце. Тому перший образ, який відповідає емоційній кулі, в якій ми існуємо під час війни – саме серце. Його шматують як зовні фізично, так і зсередини – емоційно та фізично водночас. Враження, що твій motor of love постійно на вістрі атаки й переважно без захисту, без бронежилета, повністю відкритий.

Прочувши пісню вже складно було відмовитися від символів. Вони не настільки промовисті, як документальне або просто «живе» відео, але символами краще охопити весь спектр почуттів. Любов, дружба, самовідданість, життя, смерть та війна – без пафосу та фальші, про це хочеться і треба говорити.

Так, під час війни, посеред повітряної тривоги дуже складно робити технічно досконалі роботи, на це просто немає часу. Менше з тим, можна обрати форму і стиль, які не потребують мега ресурсів. Колаж і стоп-моушн – як варіант. Сподіваюсь я зміг почути й передати, як на мене, основний меседж – жагу до життя попри все і велике бажання українців перемогти зло та бути вільними», — коментує відео режисер Дмитро Нечепуренко

640
CASES
Ukraine, Kyiv