Команда 34travel.me запустила проєкт про подорожі Україною

Команда білоруського сайту про подорожі 34travel.me запустила проєкт про подорожі Україною. Go to Ukraine, за задумом команди проєкту, має стати максимально прикладним ресурсом для тих, хто хоче пізнати Україну краще або вперше з нею познайомитись. 

«На 34travel ми завжди багато й охоче писали про Україну – її міста, природні пам’ятки, архітектурні шедеври і гастрономію. Гайди Києвом, Львовом, Одесою та іншими містами були й залишаються серед найпопулярніших. Матеріали про те, куди можна метнутися на один день з Києва, ставали суперхітами на всі часи.

Вже понад півроку частина редакції 34travel живе й працює в Україні. Нам здалось, що зараз ідеальна пора для того, аби перейти на новий рівень стосунків з однією з найцікавіших для нас країн. І сьогодні ми з гордістю представляємо Go to Ukraine – новий проект про подорожі Україною від команди 34travel», — зазначила команда 34travel.

Вже понад півроку частина редакції 34travel живе й працює в Україні: «Нам здалось, що зараз ідеальна пора для того, аби перейти на новий рівень стосунків з однією з найцікавіших для нас країн».

Джерело: PLATFOR.MA

881
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно