Концерт етно-джазового гуртуGrozovSka Band в Парижі
Ділимося яскравими моментами з концерту гурту GrozovSka Band, який 14 жовтня відкривав фестиваль Jazz à la Cité і знайомив французьку публіку з українськими етно джазовими мотивами.
Гості під час виступу танцювали на паркеті урочистої зали в Cité internationale universitaire de Paris. Ми вдячні усім присутнім за теплий прийом музикантів, які вперше виступали на паризькій сцені.
Музикантів запрошували на біс з їхнім хітом «Аптекар» і довго вітали оплесками і вигуками «Слава Україні». Це особливо символічно і святково прозвучало у День захисника Вітчизни, який відзначався цього дня в Україні. Як пише сама фронтвумен, Olena Grozovska: «Коли інтернаціональна зала на «Слава Україні!» дружньо відповідає «Героям Слава!» вважаємо нашу місію в Парижі виконаною!».
![](https://cdn.cases.media/image/wide/7b99ef21-27fd-49a1-9b5c-3a06776a24ba.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/7f43b712-dce7-47af-ac79-c7a67fa994f0.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/8559d0bf-1432-4505-be9e-f4f103be1021.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/c150e111-32f9-49ee-a372-9a773bf7d397.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/e0386f2c-6839-4011-9ab4-fe6f1610ba43.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/30f7646b-0e24-417b-b404-4c91b262ce5e.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/92602399-0b88-472f-bf2a-c1b18d7b6b43.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/37fa1027-3fbd-4bfa-b818-36081127cb57.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/75046764-cc8a-4914-a18c-733b70fb9ba7.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/bf513019-ef45-449d-88ed-c4c57fed4442.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/4cb23237-2b9b-4c78-9888-c7674b3b6f90.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/fa742d7b-4fb2-4189-a9ac-302c49dc091a.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/c0052677-5dca-453c-887c-e2f2ab9025f7.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/01bf577f-a424-4b69-ae6a-1d605da7ad70.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/4bf8b52c-2e31-495e-9dc1-99fe6b2b14a2.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/2ce75d0a-0f26-49a5-b490-a901c49cc8ac.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/3f7bd230-2342-413d-90d2-d9669b695f72.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/85da3f4b-c389-4087-a564-a8b90c7ad1a3.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/17ec0637-64fb-418c-801d-0985a5263289.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/c73da4db-908e-48e0-a219-213ac1448285.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/e91954db-5dfe-4d65-8ca5-55d5194f6c77.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/d6b995e9-f921-47a8-9ba3-6ef2ac5e8d55.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/ced2b6e2-12e8-4599-807c-62180bc2dcf4.jpg)
Дякуємо U.S. Embassy France та Cité internationale universitaire de Paris за співпрацю в проведенні цього заходу!
Проєкт «Українська Весна» є ініціативою Українського інституту в партнерстві з посольством України у Франції, здійснюється за підтримки Благодійного фонду Dofa Fund та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Мета Української весни — забезпечити якісний український контент у французькому експертному культурному полі, розширюючи фахові дискусії щодо історії та культури України, спростовуючи пануючі хибні уявлення французів про Україну різними засобами культури і мистецтва.
Більше інформації про ініціативу за посиланнями на Instagram, Facebook та Linktree.