Лекція: Які зараз існують тренди у воєнних комунікаціях

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія онлайн-лекцій, майстер-класів та кейс-стаді від української фахової спільноти. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета — підтримати Збройні сили України та волонтерські ініціативи з одного боку. А з іншого — підбадьорити креативну й технічну спільноту, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності.

Після 6 місяців війни багато брендів поновили свої комунікації і активно запускають рекламні кампанії, адаптуючи їх під воєнні реалії. А хтось навпаки обрав «безпечний» шлях та використовує старі довоєнні креативи.

Маріанна Рудик, стратегічна директорка в Carat Ukraine та Марія Величко, стратегічна директорка в dentsu media розповіли у своїй лекції, які зараз існують тренди у воєнних комунікаціях, як бренди змінюють свої повідомлення під впливом війни та як реагує на них аудиторія.

Дивитись освітні матеріали можна на сторінці заходу. Також вони доступні на YouTube-каналі Креативної Практики та медіасервісі MEGOGO.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

1309
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно