AB InBev Efes Україна та BBDO Ukraine представляє лімітовану серію Staropramen з джазовим плей-листом

У травні цього року AB InBev Efes Україна запустила нову лімітовану серію банок пива Staropramen, присвячену Празі та музиці, до Leopolis Jazz Fest.

«Leopolis Jazz Fest є безпрецедентною подією для України. Він — один із найкращих у своєму форматі і дуже підходить нашому бренду, адже відбувається саме у Львові. Staropramen має такий сами дух, як і фестиваль. Тут музика поєднує в собі традиції і сучасність, щороку на сценах виступають як легенди джазової музики, так і початківці. А Staropramen поєднав празькі традиції пивоваріння з особливим умінням насолоджуватись життям, не поспішаючи, у компанії з друзями та музикою. Тому ми раді знову виступити партнером Leopolis Jazz Fest та підтримати популяризацію джазу в Україні», – розповідає директор з маркетингу AB InBev Efes Україна Анна Руденко.

Унікальна історія Staropramen асоціюється з Прагою, де він народився 150 років тому, а також з високими стандартами чеського пивоваріння. За цей час Staropramen став празьким пивом номер 1 у світі. У свою чергу музика є однією з пріоритетних для бренду платформ.

Лімітована серія, яка була створена BBDO Ukraine спеціально до Leopolis Jazz Fest, занурює в атмосферу джазу прямо з полиці. Вона складається з трьох видів банок, на кожній з них зображено легендарні празькі пейзажі і музичні інструменти. Кожен дизайн – ціле сюрреалістичне полотно, натхненне художниками епохи джазу, що переносить тебе прямо на вулички Праги. Можна довго розглядати поєднання образів і форм на банках і щоразу знаходити щось нове. Ось видніється Карлів міст, чутно звуки рояля, зграя білих лебедів плаває Влтавою з невимовною величчю. Мелодію підхоплює саксофон, його звучання творить новий вимір: мешканці захоплено танцюють на брукованій вулиці, навколо червоні дахи та гострі шпилі Праги, а десь поміж ними, підхоплені вітром, кружляють листи, помережані нотами.

З 2014 року Staropramen є офіційним партнером найбільшого джазового фестивалю в Україні – Leopolis Jazz Fest. Крім того, в рамках лімітованої серії AB InBev Efes Україна запропонувала споживачам спеціальний джазовий плейлист, створений в колаборації з Leopolis Jazz Fest. Щоб отримати його, потрібно просто відсканувати QR-код на банках, після чого автоматично відкриються джазові треки на Spotify. Плейлист створить незабутню атмосферу джазового фестивалю під час зустрічей з друзями і близькими.

Cкануйте QR-код на лімітованих банках, щоб прослухати плейлист і зануритися в атмосферу джазового фестивалю цього літа! Унікальні пивні банки можна побачити на полицях магазинів ціле літо.

Довідка

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

565
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно