Літературний авангард Харкова звучить в Парижі
4 жовтня, Українська Весна приймала конференцію Ярини Цимбал про про харківський літературний авангард 1920-х років. Ділимося фото з події та цитатою Ярини:
«При процесі деколонізації митці та суспільство позиціонували москву як те, чого просто не існує, її ігнорували. Так на всесвітній експозиції графіки у Варшаві вже 1933 року в каталозі учасників Україна була представлена окремо від срср. Цікаво, що навіь для тієї епохи Україною був збережений гендерний баланс — її представляли два митця та дві мисткині».
![](https://cdn.cases.media/image/wide/0e63aabf-9b51-4ef9-b25d-52b9b78399c0.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/55994090-b925-4c26-a3b7-ff4a6622f412.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/dbe3c05a-8052-4720-a9fe-66d00dd390fe.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/daa078d6-a218-4338-b40f-9f6915b84356.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/30954ee6-0195-405f-a096-695ad5372876.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/fcecd1aa-46ba-4430-9251-b5c4cf787510.jpg)
Проєкт «Українська Весна» є ініціативою Українського інституту в партнерстві з посольством України у Франції, здійснюється за підтримки Благодійного фонду Dofa Fund та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Мета Української весни — забезпечити якісний український контент у французькому експертному культурному полі, розширюючи фахові дискусії щодо історії та культури України, спростовуючи пануючі хибні уявлення французів про Україну різними засобами культури і мистецтва.
Більше інформації про ініціативу за посиланнями на Instagram, Facebook та Linktree.