Live Commerce тепер в Україні. Бізнес може протестувати технологію безкоштовно

Довготривалі походи по різноманітних магазинах, нескінченні черги та примірки, що виснажують. Все це поволі втрачає свою актуальність та стає «поза часом». Сучасний світ по-новому транслює не лише сам бренд, а й спосіб його вираження. Бізнесмени, інфлюенсери та лідери думок тримають руку на пульсі у пошуках сучасних трендів та технологічних рішень, які були б зручними для кінцевого споживача. У відповідь на нові тенденції онлайн-світу в інформаційному просторі набуває популярності технологія Live Commerce.

Що таке Live Commerce?

Це новий вид онлайн-шопінгу, за допомогою якого бізнес може організовувати прямі ефіри, використовуючи для цього свій же e-commerce сайт. Під час цих ефірів продавці демонструють, як використовувати продукт, його переваги та деталі, а також спілкуються з аудиторією в live-чаті.

Які можливості відкриває Infinite?

Сервіс Infinite дозволяє створити унікальний досвід здійснення онлайн-покупок. Під час прямого ефіру покупці можуть побачити товар з різноманітних ракурсів, поставити ряд запитань в чаті щодо його експлуатації, а також отримати миттєву відповідь від модератора. Ведучі ж можуть використовувати різні способи для залучення аудиторії: опитування, розіграші, надавати спеціальні пропозиції для учасників стріму і т.д. 

На роль ведучих можна запрошувати експертів та лідерів думок відповідної ніші, відомих інфлюенсерів, зірок шоу-бізнесу та кіно, щоб залучити якомога ширшу аудиторію та збільшити продажі в декілька разів.

Все це дає можливість підвищити довіру клієнта до бренда, що стимулює високу конверсію. За даними McKinsey & Company, конверсія під час стрімів може сягати 10х разів більше, порівняно з традиційною комерцією. Окрім того, повернення товарів, придбаних під час онлайн-трансляцій, зменшується вдвічі.

Технологія Infinite стане допоміжним інструментом для бізнесів, які працюють в галузях моди, косметики, побутової техніки, меблів та дизайну інтерʼєру.

Спецпропозиція для українського бізнесу

Для українських компаній Infinite пропонує спробувати Live Commerce технологію безкоштовно. Для цього необхідно подати заявку, після чого менеджер детально розкаже про подальші кроки.

Загалом, все зручно і досить просто. Для інтеграції необхідно додати рішення на e-commerce сайт, запланувати прямий ефір та створити групу товарів для продажу, щоб користувач зміг здійснити покупку, не покидаючи ефір.

Безкоштовна пропозиція доступна протягом місяця від моменту підключення Infinite до онлайн-магазину, що не обмежує кількість проведених ефірів та учасників на ньому. Компанія гарантує 50% знижки на наступні 3 місяці при бажанні купити ліцензію.

«Ми розробили продукт, який допоможе українським брендам зміцнити свої позиції на внутрішньому та міжнародному ринку. Безкоштовний доступ дає можливість протестувати сучасний маркетинговий інструмент. Таким чином, ми хочемо підтримати колег, які продовжують рухатись вперед та робити все можливе, щоб українська економіка працювала.

Ми з командою мріємо про те, щоб з кожним роком все більше компаній впевнено заявляли про себе світові, розвивалися та невпинно зростали, створюючи українське», — Олена Шостак, CEO JMIND.

Подати заявку на безкоштовну інтеграцію Infinite можна за посиланням

691
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно