MacPaw анонсує бета-версію великого оновлення Меню у CleanMyMac X та заохочує користувачів ділитись відгуками

Команда CleanMyMac X запускає бета-версію оновленого Меню у застосунку, яка включає нові аналітичні інструменти для кращого контролю за станом комп’ютерів Mac.

Новий функціонал продовжить життя комп'ютерів Mac шляхом додавання п'яти деталізованих моніторів: захисту, сховища і жорсткого диска, центрального процесора, оперативної пам'яті та батареї.

Оновлення буде доступним для всіх користувачів, разом з безплатною пробною версією продукту.

«Попри жахливу війну в нашій рідній країні, MacPaw залишається стабільним бізнесом і продовжує активно розробляти продукти, створюючи цінність для наших користувачів», — каже Олександр Косован, засновник і CEO MacPaw. «Цей реліз — важливе оновлення Меню CleanMyMac X, що робить обслуговування та догляд за комп’ютерами Mac ще простішим і зручнішим. Новий функціонал буде доступний для всіх користувачів, незалежно від того, чи є у них преміум підписка чи ні. Ми будемо вдячні за кожен відгук та тестування бета-версії. Ваші відгуки та зворотній зв'язок допоможуть зробити публічний реліз бездоганним».

Моніторинг захисту

Дає швидкі рекомендації щодо того, як захистити комп’ютер Mac від шкідливих програм та загроз.

Моніторинг сховища та жорсткого диска

Допомагає відстежувати доступне місце на диску, температуру, типи даних, які зберігаються на диску, та розмір цифрового сміття, яке можна негайно очистити.

Моніторинг ЦП (центрального процесора)

Крім моніторингу навантаження на процесор, користувачі тепер можуть бачити застосунки, що споживають найбільше ресурсів, час безперервної роботи системи та слідкувати за незвичайними стрибками активності.

Моніторинг оперативної пам'яті

Допомагає дізнатися, що відбувається з оперативною пам'яттю комп'ютера, які програми її споживають, і чи можна її оптимізувати.

Моніторинг батареї

Дає можливість стежити за кількістю циклів заряджання, загальним станом батареї та часом, який знадобиться для її повної заряджання.

Усі користувачі macOS 10.10 і пізніших версій можуть приєднатися до бета-тестування застосунку та поділитись зворотнім зв'язком, натиснувши кнопку «Надіслати відгук». Команда CleanMyMac X надзвичайно цінує відгуки користувачів про нові функції, адже це дає змогу вдосконалюватись та втілювати ключову місію MacPaw — Help Machine Help You.

Щоб завантажити бета-версію застосунку з оновленим Меню, потрібно:

  1. Завантажити CleanMyMac X з сайту MacPaw
  2. Відкрити «Параметри»
  3. Обрати «Пропонувати оновлення до бета-версій»
  4. Натиснути «Перевірити оновлення»
1043
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно