«Мамо, я бачу війну» – NFT-проєкт дитячих малюнків для допомоги дітям, постраждалим від війни в Україні
Проєкт «Мамо, я бачу війну» — це найбільший і найцінніший у світі маніфест-колаж із дитячих малюнків про війну в Україні. Він буде виставлений на благодійному аукціоні на NFT маркетплейсі. Кошти від нього будуть перераховані у фонд гуманітарної допомоги дітям, які постраждали від війни.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/c9ba4fe4-48e5-404a-8df6-acec4aa0efd9.png)
Команда проєкту «Мамо, я бачу війну» просить батьків в Україні та всьому світі: сфотографуйте малюнок вашої дитини присвячений темі війни й миру та надішліть для цього проєкту. Для створення колажу потрібно зібрати щонайменше тисячі малюнків від дітей з України та усього світу.
Всі зібрані дитячі малюнки також будуть опубліковані на офіційних каналах проєкту в Facebook, Telegram, Instagram та Twitter.
Роботу можна надіслати за одним з наступних посилань:
- заповнивши гугл форму (UA та ENG версії)
- використавши Telegram чат-бот
Вказувати потрібно ім’я автора/авторки, вік, місто та, за бажанням, коментар до малюнка.
Команда «Мамо, я бачу війну» — це ініціативна група представників креативного та цифрового сектору України: сфери інтелектуальної власності, маркетингу, медіа та криптоспільноти.