MEGOGO та Payoneer навчають фінансової грамотності у часи війни в подкасті «Про гроші»

Медіасервіс MEGOGO у партнерстві з платіжною платформою Payoneer запустив ексклюзивний подкаст «Про гроші». Ведучим став економіст та автор книжок із фінансової грамотності Любомир Остапів. Ідея проєкту — надати українцям базові знання про керування особистими заощадженнями, початок власної справи й роботу з інвестиціями під час війни.

Повномасштабна війна змусила нас продумувати життя на кілька кроків вперед, і часто ці кроки пов’язані саме з фінансами, тож тема фінграмотності вийшла на перший план. Ми раді об’єднатись з MEGOGO у наших зусиллях, щоб якомога більше українців навчились керувати особистими заощадженнями та, навіть, примножувати кошти у ці складні часи

Наталія Гордієнко, маркетинг директорка Payoneer в Україні

На слухачів чекатиме десять епізодів, п’ять з яких вже доступні на медіасервісі. Перший випуск присвячений темі персональних заощаджень: як може змінитися підхід до грошей у середньостатистичної сімʼї у воєнний час, як планувати витрати, а також, які є три типові фінансові цілі у кожної української сімʼї. Наступні випуски вчать як розібратися з курсом гривні, як працює НБУ, як подружитися з інвестиціями в акції іноземних компаній, а також розпочати свій бізнес.

Нові епізоди подкасту зʼявлятимуться кожного тижня. Прослухати їх можна абсолютно безкоштовно у мобільному додатку MEGOGO в розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. Для популяризації українського контенту випуски також публікують на всіх популярних майданчиках для подкастів.

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, щоб весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Про MEGOGO

MEGOGO — міжнародний медіасервіс, заснований у 2011 році в Києві. Є лідером серед OTT-платформ в Україні, працює у країнах Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу, а також значна частина каталогу доступна в усьому світі.

Медіатека MEGOGO налічує десятки тисяч одиниць контенту: телеканали з інтерактивними функціями; фільми, серіали, мультфільми та ігри; освітній та блогерський контент; аудіокниги, подкасти та радіо. Також медіасервіс ексклюзивно транслює спортивні події: Лігу Чемпіонів, Лігу Європи та Лігу Конференцій УЄФА, топові національні футбольні чемпіонати, бокс від K2 і Top Rank та багато інших, організовуючи виробництво згідно з вимогами правовласників.

MEGOGO доступний на Smart TV, мобільних пристроях, ПК, ігрових приставках та медіаплеєрах. На сервісі можна переглянути відео у HDR та 4K якості, з аудіодоріжками різними мовами. Особливу увагу MEGOGO приділяє usability (зручності та логічності у користуванні) та персоніфікованій системі рекомендацій для користувачів. Також медіасервіс озвучує контент українською мовою на власній студії MEGOGO Voice, готує аудіодескрипцію та переклад жестовою мовою в рамках соціальної ініціативи «Дивись як чутно».

Також MEGOGO активно розвиває напрямок «Аудіо» та займається виробництвом аудіокнижок, подкастів й аудіосеріалів. Нещодавно медіасервіс оголосив переможців премії «Слушно» від MEGOGO Audio, яка відзначила найкращих українських подкастерів 2022 року.

845
42DM
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно