Meta запускає Instagram Reels та Music в Україні

Українським користувачам Instagram стали доступні функції Instagram Reels та Music.

Instagram Reels — новий формат редагування та поширення відео. Запуск є частиною глобальної стратегії Instagram, спрямованої на те, щоб зробити застосунок ще зручнішим у користуванні та навігації. Він буде впроваджуватися поступово.

Впродовж наступних тижнів усі відео тривалістю до 15 хвилин будуть доповнені креативними інструментами Reels — від швидкості та шаблонів до ретуші та накладання звуку. Відео, створені користувачем у Reels, будуть розміщуватися в окремій вкладці. Публічні ролики тривалістю до 90 секунд і надалі будуть висвітлюватися в рекомендаціях для перегляду іншими користувачами в Instagram. Додаткову інформацію про функції Reels ви можете знайти за цим посиланням.

Також стала доступна функція Instagram Music, яка працює з 2018 року. Завдяки Instagram Music можна легально додавати музику з великої бібліотеки соцмережі як у Stories, так і в Reels. Як працює Instagram Music, можна прочитати за цим посиланням.

«Ми дуже раді презентувати музичні функції на платформах Facebook та Instagram, тому що вони справді необхідні нашим українським користувачам для самовираження. Ми розуміємо важливість надання популярних інструментів українцям, які хочуть продовжувати обмінюватись інформацією за допомогою наших платформ», — підкреслила Катерина Крук, керівниця з питань публічної політики для України в Meta.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

319
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно