Мистецький арсенал запустив 3D-тур виставкою «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив»

Майже 50 робіт білоруських художників і художниць в експозиції виставки «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив» тепер можна роздивитися онлайн та безкоштовно, відвідавши 3D-тур виставкою

Наразі віртуальний тур містить аудіогід українською мовою, що розповідає про виставку через десять термінів глосарію цього проєкту, а також через окремі художні роботи. Аудіогід начитав бренд-войс Мистецького арсеналу, теле- і радіожурналіст Вадим Карп’як. 

Незабаром глядачам та глядачкам 3D-туру будуть доступні до перегляду відеороботи, представлені на виставці, відеофіксація інсталяцій та кураторський опис мистецьких робіт. Віртуальний тур виставкою англійською та білоруською мовами готується до публікації для іноземної громадськості — білорусів та білорусок, які не мають змоги відвідати виставку офлайн.

Виставка «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив» є зрізом сучасного білоруського мистецтва, яке створює та проявляє актуальні форми взаємодії, опору, колективності й майбутнього, яке практикується вже сьогодні — кожний день.

Співкураторами проєкту стали 6 білоруських митців і дослідників: Алєксєй Борісьонок, Андрей Дурейка, Марина Напрушкіна, Максім Тимінько, Антаніна Стєбур, Сєргєй Шабохін.

1064