Олександр Павлов очолив креативне відеоагентство Lovivideo

Керуючим директором креативного відеоагентства Lovivideo, в складі комунікаційної групи TWIGA Ukraine, призначено Олександра Павлова.

Раніше Олександр працював у Nostra Communications Group, Admixer, newage.agency і T-Sell, він має сукупний досвід у розвитку бізнесу, клієнтському сервісі та управлінні проєктами різних напрямків. У його професійному доробку співпраця з такими відомими брендами, як Jacobs, OLX, ПУМБ, BASF і «Глобино».

Роль лідера Lovivideo стала для нього новим етапом розвитку та натхненною роботою:

Для мене було дуже важливим, що ця компанія не схожа на жодну іншу. Ми об’єднали все найкраще від відеопродакшенів і креативних агенцій, та навіть більше. Завдяки тому, що Lovivideo входить до холдингу із великим спектром комунікаційних та маркетингових сервісів, ми пропонуємо не просто зйомку роликів. Ми створюємо відеоконтент-платформи та креативні концепції, корпоративні HR та PR-проєкти, забезпечуємо розробку та супровід оригінальним контентом івенти та онлайн-шоу у соціальних медіа. Але, зрозуміло, з фокусом на нашій основній експертизі — виробництві відео — це те, що ми вміємо і любимо робити. Наша сила не лише в екзек’юшені, але й у створенні сенсу проєкту, який вирішує бізнес-завдання клієнта».

Олександр Павлов

Основним завданням Олександра на новому місці буде довгостроковий і сталий розвиток бізнесу компанії із побудовою сильного та впізнаваного бренду, залучення нових клієнтів та розширення пулу послуг.

Керуючий директор TWIGA Ukraine Сергій Кузьменко пов’язує з приходом Олександра перспективи розкриття потужного потенціалу Lovivideo:

За останні 2 роки відео остаточно стало основою контенту брендів, інфлюенсерів, івентів, ЗМІ та освітніх платформ. І ця хвиля тільки набирає обертів. Клієнти Lovivideo цінують агентство за якість продукту. За те, як наполегливо команда шукає відповідь на запитання, чому людям буде цікаво дивитися саме цей контент, не забуваючи про конкретні завдання, які він повинен вирішувати. В Олександрові ми бачимо правильне поєднання менеджерських амбіцій, різнобічного досвіду та розуміння, що довгострокові відносини з клієнтами будуються на цінностях, сервісі та якості продукту. Дуже вірю у велике і яскраве майбутнє Lovivideo, і радий, що Олександр буде його творити разом з нами.

Наразі TWIGA Ukraine — єдиний комунікаційний холдинг в Україні з власним продакшеном повного циклу. Lovivideo займається не лише виробництвом рекламних роликів, але і відео різних форматів для різних каналів. Креативне агентство спеціалізується на створенні концепцій і виробництві відео для діджитал та ТВ-кампаній, розробці контенту для соціальних мереж та івент-індустрії. Має досвід роботи з брендами: Pepsi, Lay's, Palette, «Агуша», Hansa, «Сільпо», ПУМБ, Bella, Seni, Detralex, Нафтогаз України, «Київстар», Ancor, Visa та іншими.

895
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно