Освітні серіали з цифрової грамотності будуть доступні на MEGOGO

Сьогодні, 22 липня, MEGOGO підписав меморандум про співпрацю із Міністерством цифрової трансформації України, про що йдеться в заяві на офіційному сайті. Вже скоро на медіасервісі будуть доступні освітні серіали з цифрової грамотності Національної онлайн-платформи Дія.Цифрова освіта.

Контент поступово з’являтиметься на MEGOGO від початку серпня, переглянути його можна буде абсолютно безкоштовно.

Завдяки освітнім серіалам кожен українець зможе опанувати цифрові навички у сучасному форматі. Проєкт розповідатиме про таке: підключення інтернету, завантаження мобільних додатків, оплата комунальних послуг, протидія кібербулінгу, створення власного блогу та багато іншого.

Освітні серіали орієнтуються на різні цільові аудиторії — вчителів, лікарів, батьків, людей поважного віку тощо.

«Співпраця із MEGOGO дозволить розширити аудиторію освітніх серіалів із цифрової грамотності. Вже зовсім скоро кожен громадянин отримає можливість безкоштовно подивитися освітні серіали з цифрової грамотності на відомому і популярному медіасервісі. У наших серіалах беруть участь селебріті та експерти, тож українці зможуть поєднати приємне з корисним — навчатися через розваги», — підкреслила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

«MEGOGO став першим і поки що єдиним майданчиком, окрім безпосередньо платформи Дія.Цифрова освіта, який розміщуватиме освітні серіали з цифрової грамотності. Ми раді стати частиною такої важливої ініціативи, адже цифрові знання вкрай необхідні для кожного українця. Тому зручний функціонал MEGOGO дозволить без перешкод усім охочим отримувати знання із будь-якого пристрою у зручний час», — повідомив Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Нагадаємо, у квітні цього року мeдіасервіс MEGOGO долучився як ще один майданчик до наймасштабнішого освітнього проєкту «Всеукраїнська школа онлайн».

729