Платформа CASES запустила стипендіальну програму. Вона дає доступ до понад 10 курсів з дизайну та IT

Соціальна мережа та EdTech-платформа для креативних індустрій CASES оголосила про запуск стипендіальної програми, що покриє 3 місяці навчання на Креативній Практиці — освітній платформі з авторськими курсами на тему дизайну та IT. В пріоритеті українці, які суттєво відчули на собі вплив війни й не мають можливості оплачувати навчання, але прагнуть вчитися та будувати кар'єру в креативних індустріях.

Як влаштоване навчання на Креативній Практиці

Креативна Практика — це онлайн платформа для освіти та кар’єри в креативних індустріях, розроблена командою CASES. Наразі на платформі доступно понад 10 фахових та інструментальних курсів на тему графічного та UX/UI дизайну, вебдизайну, фронтед-розробки тощо. Одна з головних цілей команди — робити освіту доступною та адаптивною, тож на платформі діє система щомісячної передплати. За 350 грн на місяць студент отримує можливість проходити усі курси від Креативної Практики, кількість яких зростає.

Утім, через повномасштабну війну для багатьох людей і ця сума є завеликою. Щоб підтримати українців та допомогти їм опановувати нові навички та професії, CASES відкрили власну стипендіальну програму.

Наша команда дуже рада, що відтепер маємо можливість надавати стипендії студентам. Ми знаємо, що зараз навчання стає дедалі складнішим: і морально, і економічно, і технічно. Саме тому ми працюємо над тим, щоб зараз, навіть в ці часи, у людей залишалась можливість розвиватись, думати про майбутнє

Анатолій Попель, СЕО CASES

Стипендія відкриє доступ до всіх курсів платформи на 3 місяці. Студенти, які за цей період здобудуть на платформі не менше 2 сертифікатів про повне проходження курсів, отримають право на разову пролонгацію ще на 3 місяці.

Хто зможе отримати стипендію

Перша група стипендіатів складе 300 людей. Перевагу надаватимуть студентам, які:

  • Втратили роботу.
  • Є вимушеними переселенцями (як внутрішніми, так і зовнішніми).
  • Мають рідних в ЗСУ або територіальній обороні.

Крім цього, кандидати можуть зазначити й інші причини для отримання стипендії, які також будуть розглянуті командою.

Відбір студентів триватиме до 30 листопада включно. Подати заявку можна за посиланням.  

1246
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно