PointeR Agency провів бізнес-захід в рамках відкриття франшизи у Вінниці
Цього тижня наші власники Олеся Стойко та Олександр Селін завітали до партнерів та організували івент для підприємців, де поділилися своїми знаннями щодо ефективних інструментів з просування бізнесів.
На заході спікери поспілкувалися з місцевим бізнесом, який отримав багато корисних порад з ринку сучасних комунікацій. І як результат – у фразчайзі з'явилося відразу 5 оперативних запитів на індивідуальний діалог щодо розвитку власного бізнесу.
Вдячні всім бізнесменам за активну дискусію та щирий інтерес.
А якщо ви маєте профільний фах і бажання стати партнером PointeR Agency в інших регіонах та бути серед лідерів PR-ринку - пишіть нам в особисті. Ми завжди раді підтримати своїх колег та поділитися експертизою для спільного розвитку ринку комунікацій в Україні 🙌
![](https://cdn.cases.media/image/wide/b7f8a3b5-984a-4837-9e91-a451bfcd607c.png)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/8c5bde85-2485-4208-be35-0244791e64f3.png)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/f1f03fce-1d10-43b0-81e4-ece55e1aa635.png)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/b55dc6b0-e29b-4c20-bfe3-6b3ca77a0b5f.png)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/8ee0981a-6fc7-48ee-918b-e4fc3d091861.png)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/077ae389-d6d3-4d1d-b70f-a1b1e46d40b9.png)