Пост-карантинне, діджитальне, оновлене: програмуємо культурні проєкти під нові реалії разом з House of Europe, Goethe-Institut Україна та Digitizing.Space.

Вже другий рік поспіль, House of Europe, що фінансується ЄС, Goethe-Institut Україна та Digitizing.Space поєднують технологічну та культурні сфери для того, щоб на їх перетині створити нові рішення для українського культурного сектору.

Хататон 2.0 — це 48-годинний ідеатон, що збирає учасників з культурних, технологічних, діджитальних та креативних індустрій, а також підприємців, аби спільно розробити рішення, що трансформують культурні проєкти під реалії пост-пандемії та реалізують нові ідеї на перетині культури та технологій. 

Захід пройде в інтерактивному онлайн-форматі 16-18 липня. Зареєструватись можна до 16 липня включно за посиланням: hatathon.houseofeurope.org.ua

Хататон 2.0 Hack the Culture реалізується у співпраці з House of Europe, Goethe-Institut в Україні та Digitizing.Space за підтримки Європейського Союзу.

Культурна сфера прийняла тяжкий удар пандемії та потребує нових ідей, трансформацій і колаборацій, аби наново віднайти натхнення, сили, та самоідентифікуватись в “новій реальності”. Для цього Хататон 2.0 запрошує до участі: IT-спеціалістів, продуктологів, аналітиків, маркетологів, журналістів та письменників, діячів культурного сектору та менеджерів культурних програм, підприємців креативних індустрій, графічних та веб-дизайнерів, представників НГО різного напрямку діяльності (мистецтво, освіта, бізнес, технології тощо) та неформальної освіти, представників бізнесу та організаторів заходів.

В 2020 році Хататон Hack the Culture, ініційований Goethe-Institut в Україні, став поштовхом для нових партнерств, допоміг віднайти низку антикризових проєктів, та зібрав понад 1300 учасників та 210 ідей, як допомогти галузі пережити кризу пандемії COVID-19. Це був рекордний для ідеатонів та хакатонів показник в Україні, та перший захід такого роду, націлений на культурну сферу. Спільний захід Goethe-Institut Україна та House of Europe було профінансовано Міністерством Федеративної Республіки Німеччини та ЄС в рамках їх відповіді на COVID-19.

Цього року, організатори очікують на рішення для 6 секторів культури: музика, театр, кіно, видавнича справа, візуальне та цифрове мистецтво, урбаністика. Крім того, особливо вітаються й міждисциплінарні рішення, які об’єднують дві та більше індустрії.

Загальний призовий фонд ідеатону – 30 000 євро. Команди з найбільш інновативними та доцільними проєктами можуть виграти призи в 3 000 євро. Автори найцікавіших ідей, які потребують доопрацювання, зможуть отримати підтримку в 1 000 євро.

Реєстрація учасників на Хататон 2.0 триватиме до 16 липня на сайті hatathon.houseofeurope.org.ua. Можна податися командою із вже готовою ідеєю або індивідуально – і пошукати однодумців серед інших учасників, щоби разом пройти шлях від пропозицій до готового рішення.

473
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно