«Працюй на перемогу»: проєкт на підтримку підприємців
Українці запустили онлайн-платформу Work4UA на підтримку підприємців, які продовжують працювати в умовах війни. Проєкт «Працюй на перемогу» створений як початок економічного фронту країни і має на меті залучити фінансову підтримку від іноземних та українських громадян, компаній і організацій для малого та середнього бізнесу України.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/defc269e-e4d0-4fd6-adc1-ccd8cae6b872.jpg)
В рамках проєкту українські підприємці зможуть розмістити на сайті свою історію разом з фото своєї справи, команди, виробництва, офісу чи робочого місця. У формі запиту на підтримку потрібно також додати ЄДРПОУ чи ІПН підприємця, рахунок PayPal та номер банківської картки, на які донори кампанії зможуть перераховувати кошти для підтримки.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/faff4235-f101-4288-9f8c-660206e21b32.png)
«Найменше, що можуть зробити українці, які зараз не в лавах ЗСУ чи тероборон - продовжувати добре робити свою справу. І це варте підтримки! Вкрай важливо зберігати робочі місця, проєкти, клієнтів. Це не лише податки, але і продукти, і сервіси, які необхідні в мирних містах України, що продовжують боротьбу», — розповідає про ідею проєкту СЕО комунікаційної агенції Postmen Ярослав Ведмідь.
Запит на підтримку на сайті складається з простих кроків:
- Розкажи в 3х реченнях про власний бізнес та як працюєш в умовах війни
- Зроби фото себе або команди на робочому місці чи виробництві
- Додай дані свого ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або ІПН (для ФОПів)
- Додай пошту свого PayPal аккаунта та номер банківської картки, на які хочеш отримувати донати
- Очікуй на підтримку від зарубіжних і українських донорів
Опубліковану історію можна поширити у власних соцмережах за хештегами: #ПРАЦЮЙНАПЕРЕМОГУ #WORK4UA
Кожна історія буде перекладена англійською для розповсюдження у Європі та світі.
У майбутньому команда розробників додасть розумний алгоритм порядку відображення історій на сайті та фільтри пошуку по інтересам.
Більш детальну інформацію та історії українських підприємців можна знайти на сайті проєкту, Facebook й Instagram сторінках.