Презентувати свій бізнес за 1 хвилину і отримати 100 000 грн: відкрито реєстрацію на Visa Elevator Pitch Day

27 серпня у Києві відбудеться Visa Elevator Pitch Day. В межах проєкту 100 малих підприємців з усієї країни зможуть презентувати свій бізнес власникам та топменеджерам провідних українських компаній. 5 найбільш переконливих учасників отримають винагороду по 100 000 гривень на розвиток власної справи.

Elevator Pitch (презентація в ліфті) — це світовий формат, коли підприємець презентує свій бізнес та переконує інвестувати в нього за вкрай короткий час.

Світ знає сотні історій, коли уміння презентувати свій продукт коротко та яскраво змінило долю підприємців, в тому числі такі, коли інвестиції за лічені хвилини були отримані для розвитку компаній, які згодом стали світовими лідерами. Elevator Pitch Day не лише підтримає перспективний малий бізнес. Він допоможе підприємцям з усієї країни розвинути важливе вміння — за хвилини розповісти про свою справу так, щоб у неї захотіли вкладати гроші.

Віра Платонова, старша віцепрезидентка, генеральна директорка Visa в 17 країнах

Щоб взяти участь у відборі до Visa Elevator Pitch Day, потрібно опублікувати пост із розповіддю про свій бізнес і позначкою Visa, а також заповнити форму на сайті проєкту на сайті проєкту.

Поміж усіх заявок команда проєкту обере 100 найкращих. Вже 27 серпня 100 учасникам потрібно буде за декілька хвилин презентувати свій бізнес перед одним з експертів, а потім — якщо презентація йому сподобалася — відповісти на додаткові запитання. Експерти будуть оцінювати малих підприємців за 100-бальною шкалою і визначать п’ятірку переможців, яка отримає по 100 000 гривень на розвиток власної справи.

Оцінювати учасників та обирати переможців будуть 5 експертів:

  • Віра Платонова, старша віце-президентка і генеральна менеджерка Visa в 17 країнах;
  • Андрій Федорів, підприємець, інвестор, засновник креативно-інвестиційної компанії Fedoriv Group;
  • Вікторія Тігіпко, засновниця венчурного фонду TA Ventures;
  • Гарік Корогодський, філантроп, письменник, підприємець, співвласник ТРЦ Dream Town;
  • Владислав Бурда, засновник RedHead Family Corporation, засновник і президент Асоціації власників сімейних компаній України.

Серед критеріїв оцінки малих бізнесів, що будуть запрошені до участі: ідея продукту, який створює учасник, його переваги та особливості, бізнес-показники та доцільність витратити 100 тисяч гривень у разі перемоги.

Дізнатися більше про умови відбору до Visa Elevator Pitch Day і заповнити форму на участь можна на сайті проєкту.

Реєстрацію відкрито з 9 до 19 серпня 2021 року.

660
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно