R Agency закликали українців стимулювати економіку
В перші тижні ця жахлива війна перевернула наш світ догори дригом. Ніхто не знав що робити та що буде далі.
Навіть в умовно безпечних регіонах бізнеси вагаються відновлювати роботу, а люди соромляться купувати товари та послуги не першої необхідності. Це скувало економічні надходження.
Тому в цій кампанії R Agency хочуть закликати українців стимулювати економіку власноруч. Повертатись до звичного способу життя, працювати з повною віддачею та користуватися послугами локального бізнесу.
Тож, українці, працюємо/купуємо, завтра перемога!
![](https://cdn.cases.media/image/wide/aa256c46-7a03-4c85-bb23-db09599f57f7.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/9ca80113-e89d-4c67-a6d7-ef607b4e4d08.jpg)