Ребрендинг Ukrainian Freedom Fund від provid
![](https://cdn.cases.media/image/wide/57aba45c-a92b-47b7-8839-0a830f78f9a8.jpg)
Агенство комунікацій provid зробило ребрендинг для Ukrainian Freedom Fund, громадської організації яка з квітня 2014 року забезпечує всім необхідним бійців на фронті.
Команда provid вирішила не просто осучаснити логотип UFF та зробити його більш зручним у використанні на різних матеріалах, а закласти в нього сенси, що відображатимуть діяльність фонду. Новий логотип не лише містить абревіатуру UFF у вигляді монограми, але й символізує крило янгола, під яким знаходяться українські бійці.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/e88d0b37-2ee8-467e-8c63-b90bb561ddd3.png)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/0383556a-714f-4443-a9d5-ee63f4022301.png)
«Місія Ukrainian Freedom Fund полягає у підтримці вільної, незалежної та демократичної України. Ця мета досягається завдяки пожертвам людей з усього світу, яким не байдужа свобода, процвітання, мир і збереження людської гідності в Україні. Внески до UFF ніколи не опиняються на переповнених складах або в бюрократичних коридорах. Ми безупинно працюємо над тим, щоб доправляти припаси, обладнання та гуманітарну допомогу безпосередньо українським військовим і громадянам, які її потребують.
UFF вдячний команді provid за її роботу з просування місії фонду, адже ми продовжуємо розширювати охоплення та відповідати на критичні потреби України та її захисників», — кажуть у фонді.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/6a611160-4209-4276-a51f-a02148397343.png)
Ukrainian Freedom Fund — це некомерційна громадська організація, заснована в Києві у квітні 2014 року українськими та міжнародними підприємцями у відповідь на російсько-українську війну та вторгнення Росії в Крим і Донбас. Перший оперативний збір становив 600 000 доларів, на які було придбано обладнання та матеріали для підтримки захисників і їхніх родин. Зробити це вдалося завдяки пожертвам людей з усього світу, яким не байдужа свобода, процвітання та збереження людської гідності.
Ознайомитися ближче з діяльністю фонду та долучитися до збору допомоги можна на сайті.