Rozetka увійшла до 5 найпопулярніших сайтів України

Найбільший український онлайн-ритейлер Rozetka увійшов до п’ятірки найпопулярніших українських сайтів. Про це свідчить дослідження компанії «Kantar Україна» за травень 2022 року.

Cайт rozetka.com.ua посідає в рейтингу 5 місце. У травні його випередили лише google.com, youtube.com, wikipedia.org та facebook.com. У порівнянні з аналогічним дослідженням «Kantar Україна» за березень, українці стали менше відвідувати новинні ресурси та повернулися до звичних активностей в інтернеті: онлайн-шопінгу, дистанційного навчання, пошуку роботи тощо.

«У порівнянні з березнем ми піднялися в рейтингу відвідуваності на вісім позицій. Дякую за це нашим клієнтам, які прагнуть повернути собі бодай частину звичайного життя, і нашій команді, яка віддано працює. А найголовніше — дякую ЗСУ, завдяки яким український бізнес може відновлювати свою роботу», — говорить Владислав Чечоткін, співзасновник Rozetka.

Станом на червень найбільший онлайн-ритейлер України відновив роботу 234 точок видачі товарів у 67 населених пунктах України. Отримати замовлення можна у будь-якій точці видачі (з безплатним доставленням на неї) та у точках «Нової Пошти» та «Укрпошти». Оплата товарів доступна готівкою, банківською карткою або коштами з карток єПідтримка і «Пакунок малюка». Також можлива оплата частинами для власників карток ПриватБанку і Monobank. 

151
ROZETKA
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно