SEO та контент у Європі – пройдіть наше опитування!

Щойно стартувало міжнародне опитування на тему SEO та контенту в Європі. За його результатами ми підготуємо комплексний звіт, присвячений цій галузі, та визначимо головні відмінності між ключовими ринками Європи. Пройдіть наше опитування і станьте частиною цього першого у своєму роді проєкту!

Фото: пресцентр WhitePress Ukraine 

Скільки коштів витрачається на контент-маркетинг та лінкбілдинг? Як фахівці слідкують за ефектами від своїх публікацій? Які інструменти є найпопулярнішими серед рекламодавців та SEO-спеціалістів? Це лише декілька із запитань, на які ми хочемо знайти відповіді та опублікувати їх у нашому міжнародному звіті WhitePress®, який стане доступним вже на початку наступного року.

Контент та SEO – ми досліджуємо цю галузь у понад 20 країнах 🌍

Це перше опитування в галузі SEO та контент-маркетингу такого масштабу. Ми прагнемо залучити велику кількість фахівців з усієї Європи, щоб визначити тенденції, можливі шляхи розвитку та найважливіші відмінності між SEO у різних країнах.

Пройти опитування тут

Це не якесь стандартне опитування, і не одне з багатьох. Те, що ми підготували для вас, це суттєві запитання, сформульовані фахівцями для фахівців у трьох основних напрямах:

  • створення контенту;
  • лінкбілдинг;
  • SEO-інструменти.

В кінці на вас чекає декілька запитань про майбутнє SEO. Це опитування, яке точно варто пройти! Запитання та звіт будуть перекладені майже двадцятьма мовами та адаптовані для кожного конкретного ринку (наприклад, буде вказаний відповідний набір SEO-інструментів, бюджет та валюта).

Всього декілька хвилин знадобиться вам для того, щоб відповісти на всі запитання. Ми натомість отримаємо цінну інформацію, яку згодом опрацюємо та презентуємо у фінальному звіті. Ознайомитись зі звітом можна буде на початку наступного року.

Робімо добро разом!

Займаючись збором даних для звіту, ми водночас прагнемо долучитись до благодійності. За кожне пройдене опитування ми перекажемо 1 євро на рахунок Всесвітнього фонду природи (WWF). Поділитись своєю думкою та зробити внесок у підтримку природного середовища – це чудовий спосіб витратити декілька хвилин.

Разом з нашими партнерами ми заохочуємо вас пройти опитування та підтримати WWF.

Пройти опитування тут

Всесвітній фонд природи (WWF) – це міжнародна неурядова організація, заснована в 1961 році, що займається питаннями збереження природи та зменшення антропогенного впливу на навколишнє середовище. Головний офіс організації знаходиться у Швейцарії. Максимальна сума, яку пожертвує компанія WhitePress®, становить 1000 євро. WWF не є партнером цього опитування, а була обрана командою WhitePress®.

Партнери проєкту

Promodo, MMR, Aweb, IAB Ukraine, Netpeak, SEObaza, Content.ua, PRaxis

Фото: пресцентр WhitePress Ukraine 

646
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно