Що додати до комунікаційної стратегії бренду, щоб бути цікавим у 2022-му році: дивіться лекцію експертки з маркетингу та коммунікацій

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Дар'я Мусаєва, бренд-стратег, експертка з маркетингу та коммунікацій, розповіла, як бренду комунікувати у поточному році, щоб бути цікавим та актуальним. Дар'я розкрила рівні стратегій та дала визначення їхнім завданням; й на прикладах брендів розклала різні підходи.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

1701