Що таке таргет і чому без нього ніяк? Дивіться лекцію CEO Shche__

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Як зазначає Олена Сергієнко, CEO Shche__, у своїй лекції: у кожної соціальної мережі є свій алгоритм роботи, тому — контент, який ми бачимо, потрапляє до нас складним шляхом. Олена вирішила присвятити лекцію таргетингу, пояснити, чому без нього ніяк, і за яким принципом відбувається це саме «націлення».

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

3108