Слухайте «Регенерацію». Hexagon запустив подкаст про відновлення та потенціали повоєнної України

Драйв і мобілізація всієї країни, радикальне дистанціювання від російського інформаційного простору та співпраця зі світовими інституціями — все це стимулює та надихає нас, громадське суспільство, створювати образ майбутньої України. Нам потрібно більше майданчиків для обміну думками та критичного переосмислення того, що відбулося та відбувається. Подкаст — один із таких майданчиків.

Подкаст «Регенерація» — це розмови про ідеї та ідеали, стан креативних індустрій та їхню роль під час війни, побудову нових інституцій, відновлення міст і економіки. Про все, що дає змогу поміркувати про потенціали для відбудови України, точки нашого росту та його орієнтири.

У «Регенерації» вже є два великих епізоди. Перший: з кінокритикинею Дарією Бадьор та журналістом Мітєю Раєвським — про повоєнну ідентичність і роботу з пам’яттю. Другий — про вплив суспільних змін на мистецтво та навпаки, з куратором та автором коміксів Борисом Філоненком й ілюстраторкою Женею Олійник.

Далі — зустрічі з представниками волонтерських рухів і кіноіндустрії, експертами у галузях соціальних наук, розробниками цифрових продуктів. Це все може нам допомогти у формулюванні запиту до інститутів та самих себе у майбутньому.

Подкаст створювали Ліза Корнійчук, Влад Головко, Іван Горовський та Саша Поляков за підтримки компанії Hexagon.

Зберігайте посилання на подкаст та слідкуйте за Hexagon в Instagram, аби не пропустити наступні епізоди.

599
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно