Співвласники PointeR Agency провели десятки консультацій для малого і середнього бізнесу

За ці літо та осінь співвласники PointeR Agency провели десятки консультацій для малого і середнього бізнесу. Якщо точніше, то їх було близько півсотні. Це дуже різні бізнеси, від юристів і фінансистів до магазинів та дизайнерів одягу.

Багато українських підприємців взагалі вперше відкрили для себе світ комунікацій, бо далі, ніж ведення соцмереж їхні знання не сягали. Ми бачили, як за короткий період люди починають впроваджувати наші рекомендації. Як міняється їхній підхід до ведення справ, як їхній бізнес стає відкритішим і зрозумілішим для партнерів та клієнтів.

Частина запитувала чи доречно вести комунікацію зараз, у такий час, чи буде вона помітною, чи дасть ефект?

В уявленні багатьох людей бізнес-комунікації це якийсь ще один вид реклами. Але після консультацій приходило розуміння, що якраз у такий час комунікації важливі як ніколи.

Адже ви можете донести своїм поточним та потенційним клієнтам, як ви зберігаєте робочі місця, підтримуєте економіку чи допомагаєте в боротьбі за існування нашої держави та нації.

Ви можете переконати своїх іноземних покупців, що вони купують не лише українську продукцію, але й протягують руку українському підприємцю, який у темряві та холоді продовжує працювати, виготовляти, продавати, створювати.

Ця рука простягнута українцям та Україні вцілому і для когось вона - єдине за що можна міцно вхопитись, щоб лишитись на плаву. Ви продаєте не просто одяг, маркізу, чи маринад, ви продаєте солідарність з українським народом, а це значно дорожче за гроші. Але хто про це взнає, якщо про це не говорити?

Ми вміємо гуртуватись у важкі часи. Мабуть це і є суперсила нашого народу, який існує й досі не дивлячись на таку складну історію. Але це можливо лише після порозуміння, після осягнення спільних цінностей, які нас і гуртують. Знати про це мало, про це треба вміти розказати іншим, переконати їх, що ми одне ціле.

Як підібрати правильні слова? Як донести це до своїх зрозумілою, простою мовою? Де взагалі про це розповідати? Багато підприємців про це вже знають. І ми страшенно щасливі, що змогли їм у цьому допомогти.

Якщо ви також хочете отримати консультацію - пишіть в Дірект 😉


459