Sport.pl та Ukrayina.pl стали медіапартнерами українськомовної трансляції WePlay Esports

WePlay Esports, флагманська компанія WePlay Holding, розпочала співпрацю зі Sport.pl та Ukrayina.pl, популярними тематичними сайтами Gazeta.pl, одного з найбільших вебпорталів у Польщі. Партнерство розпочнеться з українськомовної трансляції турніру BLAST Premier 2022 Spring Final від WePlay Esports. Sport.pl та Ukrayina.pl стануть комунікаційними платформами для всіх кіберспортивних ентузіастів, що цікавляться подіями від BLAST та контентом WePlay.

Як і всі сфери життя по всьому світі, впливу російського вторгнення в Україну зазнав і кіберспорт. І одним із найзначущіших напрямів розвитку галузі наразі є активне генерування українськомовного контенту. WePlay Esports, український оператор кіберспортивних турнірів, робить все, щоб бути на передовій цього процесу, у тому числі об’єднуючи зусилля з компаніями-однодумцями.

Польські партнери вже виявили велику підтримку Україні та її народу. Тож партнерська угода WePlay Esports x Sport.pl x Ukrayina.pl стосується не лише кіберспорту, а й спільного розвитку двох країн. Оскільки Польща прийняла найбільше тимчасово переміщених українців, надати їм можливість споживати українськомовний кіберспортивний контент є логічним і бажаним наступним кроком. 

«Ми у WePlay Holding завжди мали на меті зробити кіберспорт мейнстримним явищем у всьому світі. І щоб досягти цієї мети, нам безумовно потрібна підтримка з боку спільноти та партнерів по всьому світі.

З першого дня повномасштабного російського вторгнення в Україну польські партнери виявляють величезну підтримку всім нам в Україні та приймають мільйони наших співвітчизників у ​​своїй країні. Таким чином, співпраця з польськими медіабрендами – дуже «тепле» партнерство, яке ми будемо раді розширювати в майбутньому, навіть після українськомовної трансляції BLAST 2022 Spring Final.

Ми віримо, що об’єднавши зусилля, можна досягти набагато більших висот. Тож разом із нашими партнерами Sport.pl та Ukrayina.pl ми зробимо все можливе, щоб український контент отримав ту увагу, на яку заслуговує», – каже Альона Дальська-Латошевіч, директорка з PR та комунікацій WePlay Holding. 

«Ми дуже раді співпрацювати з таким відомим брендом європейської кіберспортивної сцени. WePlay провели чимало високоякісних трансляцій, і ми не маємо жодного сумніву, що й цього разу усе буде так само. Це, безумовно, буде вдалим початком довгого партнерства», – ділиться думками Патрик Стец, керівник відділу кіберспорту в Sport.pl. 

Офіційна українськомовна трансляція весняного фіналу BLAST Premier 2022 (15-19 червня 2022 року) буде доступна на офіційному каналі WePlay Esports у Twitch.

Стежте за новинами та будьте в курсі ексклюзивних оновлень!

182
WePlay Studios
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно