Starlight Scenery побудувала декорації для «Саду Моне»

Днями у Відні відкрилася мультимедійна виставка «Сад Моне» (Monets Garden). Це унікальна виставкова концепція, що поєднує складні інсталяції, проекції, музику, декорації та спеціальні конструкції, занурює відвідувачів у світ творів великого Клода Моне. Найновіші технології перетворюють ілюзію на реальність, роблять картини живими й відчутними.

Декорації та конструкції для «Саду Моне» у Відні побудувала компанія Starlight Scenery.

Я вдячний нашим європейським партнерам, які довірили Starlight Scenery реалізацію цього проєкту. Для нашої компанії важливо продовжувати працювати в такі непрості часи для України. Усі конструкції та декорації для виставки у Відні були створені на нашому виробництві в Києві, а згодом — відправлені до Австрії. Монтаж на локації здійснювала також команда Starlight Scenery.

Філіп Нірод, директор Starlight Scenery

Виставка у Відні займає близько 2000 кв. метрів і умовно поділена на три кімнати "відкриттів історії Моне". Перша кімната є майстернею, де було створено великі твори художника.

Друга — головна особливість виставки — постановка Саду Моне, всесвітньо відомого садового пейзажу у Живерні в Нормандії. Декорації роблять пейзаж із картини реальністю: тут можна прогулятися мостом через ставок із ліліями та зайти у величезний будинок заввишки понад п'ять метрів.

У третій кімнаті гості завдяки новітнім технологіям стають частиною декорації та потрапляють до центру творів «Мис Ла-Ев під час відливу», «Жінка в зеленій сукні», «Човен-студія» та інші.

Експозиція «Сад Моне» у Відні працюватиме до січня 2023 року.

469
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно